هزینه کاشت ابرو در مرکز زیبایی تهران

کاشت ابرو و انجام این عمل در کلینیک

امروزه کاشت ابرو Eyebrow Transplant برای خانم ها به صورت کاملا فرهنگی و جا افتاده رایج شده است و بانوان می توانند در کلینیک ها و مراکز درمانی عمل کاشت ابرو را نیز انجام دهند و از نتایج شگفت انگیز آن بهره مند شوند. کاشت ابرو به روش های مختلف در کلینیک ها و مراکز درمانی صورت می گیرد که هر کدام از آن ها در زمان خود از بهترین ها بودند و امروزه با پیشرفت چشمگیر فناوری این عمل با استفاده از دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد که هر کدام هزینه های مختلفی را در بر دارند.


هزینه های کاشت ابرو چقدر است؟

کاشت ابرو طبیعی را می توان نوعی راه حل برای کم پشتی و یا افزایش زیبایی ابروها دانست. قوانین کاشت ابرو نیز همانند کاشت مو می باشد و با یک دیگر هیچگونه تفاوتی ندارند؛ تنها تفاوتی که در کاشت ابرو وجود دارد این است که کاشت ابرو در مقایسه با کاشت مو طبیعی نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد؛ چرا که این قسمت از بدن در زیبایی فرد تاثیر زیادی دارد.

هزینه کاشت ابرو


روش های مختلفی برای پیوند ابرو وجود دارد که عبارتند از کاشت ابرو به روش FUE و کاشت ابرو به روش FUT که این روش ها در هزینه و همچنین برخی موارد متفاوت از یکدیگر می باشند. روش اول کاشت ابرو نسبت به روش دوم رایج تر بوده و به دلیل پیشرفته تر بودن و داشتن عوارض کمتر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته شده است.


مهم ترین نکته در رابطه با پیوند ابرو هزینه های ناشی از انجام آن می باشد. عمل کاشت ابرو تشکیل شده از سه مرحله برداشت، نگهداری و کاشت می باشد که در مراکز و کلینیک های مختلف زیبایی انجام می شود. هزینه کاشت ابرو طبیعی به دلیل روش های مختلف کاشت دارای نوساناتی بوده و نمی توان هزینه ی دقیقی برای آن ذکر کرد، قبل از انجام هر گونه اقداماتی بر روی ابرو های خود ابتدا نتایج دقیق و کاملی را در ارتباط با کاری که می خواهید روی  ابرو های خود انجام دهید به عمل بیاورید. زیرا ابرو ها جز حساس ترین و مهم ترین عضو از بدن که زیبایی انسان را شامل می شوند و هرگونه صدمه و آسیب کوچک یا بزرگ در عمل پیوند ابرو بر روی زیبایی فرد تاثیر منفی خواهد گذاشت. در نتیجه برای انجام عمل کاشت ابرو دقت کافی را به عمل بیاورید تا از نظر پرداخت هزینه ها مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای انجام عمل کاشت ابرو نشوید و با داشتن اطلاعات کافی اقدام به انجام عمل کاشت ابرو طبیعی کنید.


هزینه های کاشت ابرو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه های کاشت ابرو به موارد زیادی بستگی دارد، از جمله ی این موارد انتخاب کلینیک و مرکز درمانی مناسب در زمینه کاشت ابرو می باشد، که این کلینیک ها خود هزینه های متفاوتی از فرد بیمار دریافت می کنند. برخی از کلینیک ها و مراکز درمانی تبلیغات کاملا وسوسه انگیز در زمینه کاشت ابرو انجام می دهند؛ این کلینیک ها در قبال دریافت هزینه های ناچیز فرد را تشویق به انجام عمل کاشت ابرو می کنند. پس مواظب چنین افراد و کلینیک های سودجو باشید تا در دام آن ها نیوفتید که برای ابرو های تان آسیبی وارد نشود.


نوع روش پیوند ابرو نیز در هزینه های ناشی از کاشت ابرو طبیعی تاثیر زیادی دارد، در نتیجه فرد بیمار باید قبل از انجام عمل در مورد تکنیک های کاشت ابرو تحقیقاتی را به عمل بیاورد تا هم از مزایا و هم از هزینه های ناشی از آنها اطلاعات کافی را به دست آورده و با آسودگی خاطر بتواند عمل کاشت ابرو را انجام دهد. در کاشت ابرو و در برخی از مراکز درمانی مو های سر فرد را کوتاه می کنند، که این امر عادی است اما مراکز درمانی و کلینیک های زیبایی وجود دارند که بدون کوتاه کردن مو های سر فرد عمل کاشت ابرو طبیعی را انجام می دهند. بنابراین در این کلینیک ها برای انجام این کار نیز هزینه هایی در نظر گرفته می شوند.


در برخی کلینیک ها ممکن است کاشت ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابرو ها صورت نگیرد در این کلینیک ها ممکن است هزینه های کمتری از افراد دریافت گردد اما باید این نکته را بدانید که در کلینیک هایی که کمی پیشرفته هستند پیوند ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابرو ها صورت می گیرد.


آیا هزینه کاشت ابرو می تواند یک معیار برای انتخاب پزشک باشد؟

تجربه پزشک در عمل پیوند ابرو بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا کاشت ابرو نیاز به دقت و ظرافت فراوانی دارد و کوتاهی در این امر می تواند آسیب های جبران ناپذیری به صورت افراد وارد کند و باعث از بین رفتن زیبایی آن ها و کاهش اعتماد به نفس بیماران شود. بنابراین افراد باید در انتخاب پزشک خود برای انجام کاشت ابرو طبیعی دقت کافی را داشته باشند.

کاشت ابرو


از دیگر نکاتی که باید آن را در نظر بگیریم مهارت پزشک متخصص در زمینه کاشت ابرو می باشد که این نکته مانند نکته ذکر شده تاثیر فراوانی در موفقیت عمل پیوند ابرو دارد و باید در انتخاب پزشک خود در کنار تجربه مهارت وی را در نظر بگیریم تا عمل جراحی موفقیت آمیزی داشته و از نظر هزینه نگرانی خاصی برایمان به وجود نیاید.


در زمینه کاشت ابرو نیز وجود دارند پزشکان ناکارآمدی که با قول های نا به جا به افراد و همچنین در برابر هزینه های کمتر افراد را تشویق به انجام عمل کاشت ابرو می کنند. پزشکانی وجود دارند که با دریافت مبالغ هنگفتی که با معرفی خود به عنوان متخصص و یا انجام عمل کاشت ابرو طبیعی با دستگاه های پیشرفته از افراد سو استفاده می کنند. در نتیجه می توان گفت که انتخاب یک متخصص پیوند ابرو در موفقیت و همچنین در پرداخت هزینه ها کاملا تاثیر گذار است و باید در انتخاب آن بیشترین دقت را به عمل بیاوریم که در انجام عمل کاشت ابرو دچار مشکلات بزرگ و کوچک نشویم.


آیا هزینه های کاشت ابرو توسط بیمه پرداخت خواهد شد؟

به طور کلی به انجام عمل های زیبایی و کاشت ابرو بیمه تعلق نمی گیرد؛ مگر در حالت های خاصی که برای افراد در اتفاق های ناخواسته مانند آسیب دیده گی های ناشی از تصادف و امثال این این اتفاقات که شخص را مورد نقص قرار می دهد. عمل کاشت ابرو طبیعی نیز از این قانون مستثنا نمی باشد و از این قانون پیروی می کند در نتیجه افراد عادی که قصد انجام پیوند ابرو را دارند باید با استفاده از هزینه های شخص خود این کار را انجام دهند و نمی تواند با استفاده از بیمه عمل کاشت ابرو را انجام دهند.

قیمت کاشت ابرو


در انجام عمل کاشت ابرو و در زمان پس از عمل معمولا تعهداتی از طرف مراکز درمانی برای شرکت های بیمه وجود دارند که این تعهدات می تواند نوعی پشتوانه برای افراد بیماری که قصد انجام عمل پیوند ابرو طبیعی را دارند باشد. بیمه مسئولیت کاشت ابرو را برعهده دارد به صورتی که اگر هشتاد درصد از مو های کاشته شده که از نوع درجه یک تا درجه شش را شامل می شود، اگر در طول مدت زمان حداکثر یک سال رشد نکنند نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام می کنند مدت زمان این قرارداد برای پیوند ابرو یک سال می باشد.


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

captcha

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha