بانک مو در کاشت مو به روش MicroFIT

تاثیر بانک مو در کاشت مو به روش MicroFIT چیست؟

یکی از بهترین عمل های جراحی که امروزه به طور کاملا فرهنگی و تخصصی در کشورمان ایران نیز جای افتاده عمل جراحیکاشت مو می باشد، که افراد می توانند از این عمل بهره برده و همچنین از مزایای آن پس از عمل برخوردار شده و شاهد حل مشکل ریزش مو یا طاسی موی سر خود باشند. یکی از مهم ترین نکاتی که در کاشت مو به روش های مختلف به خصوص روش MicroFIT می باشد، برخورداری فرد بیمار از بانک موی مناسب جهت انجام این عمل می باشد. بانک موی مناسب باعث گرفتن نتایج بهتر از این می شود.


بانک مو در کاشت مو به روش میکروفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یکی از مهم ترین ابزاری که برای کاشت مو به روش های مختلف مورد نیاز است بانک مو می باشد. افرادی که از بانک موی مناسبی برخوردار هستند می توانند عمل جراحی نسبتا بهتری داشته باشند؛ همچنین این افراد می توانند از موفقیت عمل کاشت مو نیز تا حد بسیار زیادی مطمئن باشند، همچنین پس از انجام عمل از نتایج بسیار زیبایی که از آن می گیرند نیز رضایت کامل داشته باشند.

کاشت مو


بهترین و بزرگ ترین ویژگی که در یک بانک موی مناسب باید باشد مقاومت و تا حد بسیار بالایی غیر قابل ریزش بودن آن می باشد. به گفته متخصص ها و همچنین دانشمندان مو های دور سر نسبت به موهای دیگر نقاط از این ویژگی های ذکر شده جهت انجام عمل کاشت مو به روش میکروفیت برخوردار می باشند. همچنین ناحیه ای از بدن که دارای بانک موی مناسب می باشد باید دارای ضخامت موی خوبی هم باشد.


برای این که پس از عمل کاشت مو به روش میکروفیت خط رویش طبیعی و همچنین معلوم نبودن ناحیه ی تحت عمل به دست آید یکی از مهم ترین نکات برای رسیدن به این مهم داشتن ضخامت موی مناسب ناحیه ای است که بانک مو را برای پیوند اهدا می کند. از دیگر ویژگی هایی که باید در یک بانک مو وجود داشته باشد کیفیت و همچنین رنگ کاملا مناسب آن می باشد. افراد معمولا در زمان انجام عمل پیوند مو از پزشک متخصص می خواهند تا ترمیم مو را به صورتی انجام دهند که تفاوتی بین محل مورد انجام عمل و دیگر نقاط احساس نشود و طبیعی جلوه کردن آن به صورت کاملا عادی به نظر برسد؛ باید این دو ویژگی در بانک مو برای کاشت وجود داشته باشد.


مورد دیگری که باید در این زمینه ذکر کرد داشتن تعداد بانک موی کافی در ناحیه ی اهدا کننده می باشد؛ زیرا در صورتی که ناحیه ی اهدا کننده بانک مو دور سر باشد و همچنین از تراکم کافی برخوردار نباشد ممکن است کاشت مو طبیعی جلوه نکند. زیرا نواحی پشت سر ممکن است دچار کم پشتی شود؛ اما گفتنی است که در صورتی ناحیه اهدا کنند نقطه ی دیگر بدن باشد مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد.


آیا افراد در صورت نداشتن بانک موی مناسب می توانند از کاشت مو به روش میکروفیت استفاده کنند؟

تشخیص این مورد بهتر است توسط پزشک انجام شود و در صورتی که افراد از دیگر گزینه ها برای تشخیص این مورد استفاده کنند ممکن است دچار مشکلات بسیار جدی شوند؛ زیرا در صورتی که بانک موی فرد برای انجام عمل کاشت مناسب نباشد نتایج مثبتی از این عمل گرفته نمی شود و پس از آن به دلیل اشتباه خود فرد ممکن است به کلی از این نوع عمل ها دچار آزرده خاطر شدن شود.

کاشت مو DHI


اما در حالت عادی باید گفت که فرد در صورت عدم برخورداری از بانک موی مناسب بهتر است انتخاب روش مورد نظر جهت کاشت مو را با پزشک متخصص در زمینه کاشت مو در میان بگذارد و با توصیه وی یکی از روش ها را برای حل مشکل خود انتخاب کند. نداشتن بانک موی مناسب به معنای ناتوانی در انجام عمل کاشت مو نمی باشد و فرد بیمار باید در این صبور باشد؛ اما گفتنیست که در صورت عدم برخورداری از بانک موی مناسب افراد نمی توانند هر روشی برای کاشت مو انجام دهند و فقط برخی روش هایی که مختص به این موضوع می باشد را می توانند جهت کاشت مو استفاده کرده و از مزایای آن بهره ببرند.


در یک چهارچوب کلی و به طور خلاصه باید گفت که نداشتن بانک موی مناسب باعث به وجود آمدن مشکل خاصی برای فرد نمی شود و فقط فرد بیمار را برای انجام عمل زیبایی کاشت مو دچار محدودیت خواهد کرد که با استفاده از راهنمایی پزشک و همچنین صبر و حوصله این مورد نیز حل شدنی است.


مزایای داشتن بانک موی مناسب در کاشت مو به روش MicroFIT

افراد در صورتی که از بانک موی مناسبی برخوردار باشند می توانند با استفاده از هر روشی که انتخاب می شود عمل کاشت مو را انجام دهند. می توان گفت که این مورد جز نکات حساس در میان افراد می باشد، زیرا در صورتی که افراد از بانک موی مناسبی برخوردار نباشند نمی توانند از هر روشی برای ترمیم مو استفاده کنند که این موضوع باعث آزرده خاطر شدن آن ها می شود. داشتن بانک موی مناسب در بدن فرد بیمار باعث صرفه جویی در هزینه های کاشت مو به روش MicroFIT خواهد شد. زیرا در صورتی که فرد بیمار از بانک موی مناسبی برخوردار نباشد علاوه بر داشتن گزینه های کم تر در انتخاب روش مناسب پیوند مو میزان گرفتن نتیجه از انجام این عمل نیز نسبت روش های دیگر تا حدودی کم تر خواهد بود.

بانک مو


همچنین از نکاتی که برای افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو به روش میکروفیت را دارند این است که عمل ترمیم موی آن ها یه طور کاملا طبیعی جلوه کند. داشتن بانک موی مناسب نیز باعث ایجاد خط رویش طبیعی و همچنین رشد منظم تر مو های کاشته شده به روش MicroFIT خواهد شد. این مزیت برخورداری از بانک موی طبیعی می تواند بسیار حائز اهمیت بوده و افراد در صورت داشتن بانک موی مناسب به این مهم دست یابند. برخی از افراد مایل هستند تا در صورتی که بانک موی مناسبی در هر نقطه از بدن به غیر از دور سر داشته باشند از آن نقطه از به عنوان اهدا کننده ی بانک مو برای انجام پیوند مو استفاده کنند، این مورد به دلیل حساسیت برخی از افراد نسبت به حفظ پر پشتی مو های دور سر می باشد. ممکن است در این مورد فرد بیمار با تصمیم خود سرانه دچار اشتباهاتی شده و نتایج بهتری از عمل خود نگیرد.


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

captcha

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha