تزریق بوتاکس به صورت در بهترین مرکز زیبایی

بوتاکس برای رفع چین و چروک

امروزه تزریق بوتاکس به صورت با استقبال بسیار زیادی در سراسر دنیا روبرو شده و اکثر بانوان به دنبال زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود هستند. از تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک های صورت از جمله صاف کردن خطوط بین ابرو و زاویه سازی و موارد بسیار استفاده می شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا به سوالاتی که ممکن است ذهن شما را در مورد تزریق بوتاکس به خود درگیر کند را بیابید تا با خیالی بسیار آسوده تزریق بوتاکس به صورت را انجام دهید تا به نتایج دلخواه خود دست یابید.


تزریق بوتاکس به صورت چیست و چگونه انجام می شود؟

بوتاکس با سه هدف اصلی مورد استفاده قرار می گیرد:

1. کنترل اسپاسم ماهیچه ها

2. تعریق شدید زیر بغل

3. بهبود زیبایی


در این مقاله به بررسی انتقال بوتاکس به صورت که برای بهبود زیبایی صورت انجام می گیرد می پردازیم.

تزریق بوتاکس


در واقع ماده بوتاکس شامل سم بوتولینوم نوع A ، آلبومین انسانی ( پروتئین موجود در پلاسمای خون انسان ) و کلرید سدیم است. می توانید از تزریق آن برای صاف کردن موقتی چین و چروک ها و خطوط اخم استفاده نمایید. در واقع می بایست به این نکته توجه نمایید که عملکرد بوتاکس با پرکننده های تزریقی به صورت متفاوت است؛ یعنی پر کننده های تزریقی می توانند موجب برهم زدن بافت های صورت شوند به طوری که ممکن است چین و چروک های صورت را کاهش دهند یا آن ها را از بین ببرند. قبل از تزریق آن به صورت می بایست به پزشک متخصص پوست مراجعه نمایید و با پزشک در زمینه تزریق بوتاکس به صورت مشورت نمایید سپس تصمیم بگیرید و این تزریق را انجام دهید.


شما می توانید تزریق بوتاکس به صورت را از سن 18 تا 65 سالگی انجام دهید تا به بیشترین میزان بازده دست یابید. معمولا چین و چروک ها در پوست به صورت عمود بر عضله منقبض می گردند و به صورت مستقر در زیر آن تشکیل می شود. به طور مثال می توان به عضله پیشانی اشاره نمود در واقع عضله پیشانی یک عضله عمودی است و هنگامی که منقبض می شود خطوط تشکیل شده به صورت افقی خواهد بود. زمانی که تزریق بوتاکس به عضلات صورت انجام می شود در واقع باعث تحریک عصب بافت آن می گردد. بنابراین فعالیت عضلانی که باعث ایجاد خطوط اخم می شود کاهش می یابد و ظاهری نرم تر حاصل می شود.


تزریق بوتاکس معمولا در مطب پزشک انجام می شود که پزشک با استفاده از یک سوزن نازک برای تزریق مقادیر کمی از سم بوتولینوم روی پوست صورت استفاده می کند. بنابراین در صورتی که این تزریق توسط یک پزشک متخصص و با مهارت انجام شود دیگر هیچ جای نگرانی نخواهد بود. در صورتی که بیمار با مشورت پزشک تصمیمی به تزریق بوتاکس به صورت گرفت، پزشک نواحی را که می خواهد تزریق انجام دهد با پاک کننده های غیر الکلی مانند هیبیکن یا بتادین پاک می نماید. همچنین برخی دیگر از پزشکان برای تزریق بوتاکس به صورت از یک ماده بی حسی موضعی استفاده می کنند؛ سپس بوتاکس را در نواحی مورد نظر تزریق می کنند. معمولا پزشکان برای تزریق بوتاکس به صورت از الگوی معینی استفاده می کنند به طور مثال برای تزریق بوتاکس به پیشانی چهار یا پنج ناحیه در اطراف آن و همچنین برای تزریق بوتاکس به چشم دو یا سه ناحیه در اطراف آن را در نظر می گیرند. معمولا مدت زمانی که پزشک برای انجام انتقال بوتاکس به صورت در نظر می گیرد به مدت 10 دقیقه است.


تزریق بوتاکس به صورت چه فوایدی خواهد داشت؟

شما می توانید با تزریق بوتاکس به صورت از شر چین و چروک های خود رها شوید و ظاهری زیبا داشته باشید و جوان تر به نظر برسید . تزریق بوتاکس را می توانید برای موارد زیر استفاده کنید:

1. رفع چین و چروک های نواحی زیر و اطراف چشم

2. رفع افتادگی پلک و خطوط موجود در نواحی اطراف بینی

3. زاویه سازی صورت

و در موارد بسیار دیگری می توانید از بوتاکش با هدف درمانی استفاده کنید .

بوتاکس صورت


مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس به صورت

از مراقبت های مهمی که می بایست قبل از تزریق بوتاکس انجام دهید و به آن توجه کنید فهرستی از موارد زیر است:

1. سعی کنید از دو هفته قبل از انجام تزریق از مصرف داروهایی نظیر آسپرین و ایبوپروفن خودداری نمایید زیرا این دارو ها دارای خاصیت ضد انعقادی هستند و مانع از لخته شدن خون در هنگام خونریزی در حین و پس از تزریق می شوند.

2. پس از انجام تزریق بوتاکس معمولا بیمار می بایست به مدت دو تا پنج دقیقه روی میز به صورت قائم یا نیمه ایستاده قرار بگیرد تا مطمئن شود که پس از انجام تزریق بوتاکس احساس خوبی دارد.

3. بعد از تزریق بوتاکس به صورت سعی کنید که به مدت دو تا چهار ساعت از دراز کشیدن خودداری نمایید.

4. پس از انجام بوتاکس به مدت چند ساعت پس از آن از انجام فعالیت های شدید نیز خودداری کنید.

5. از مهمترین مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس به صورت، از انجام ماساژ ومالش در قسمتی که تزریق بوتاکس صورت را انجام داده اید، خودداری کنید.

6. ممکن است پس از انتقال بوتاکس به صورت برخی از نواحی دچار خونریزی شوند که می بایست به هنگام خونریزی به این نواحی فشار وارد کنید.

7. در صورتی که پس از تزریق بوتاکس دچار کبودی شدید، می توانید از کیسه یخ برای کاهش کبودی استفاده کنید.


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha
021-79958