تزریق بوتاکس به شقیقه ها

امروزه زیبایی چهره و صورت از معیار های پر اهمیت برای بیشتر افراد محسوب می شود. تزریق بوتاکس به شقیقه ها به زیبایی چهره شما کمک شایانی می کند و به وضوح داشتن یک چهره زیبا و خوش آیند در جامعه اهمیت بسیاری در جنبه های مختلف دارد. همین عوامل سبب شده تا افرادی که از چهره خود ناراضی اند به سراغ اقدامات زیبایی همچون تزریق بوتاکس، تزریق ژل و سایر موارد دیگر روی آورند. تزریق بوتاکس Botox injection یکی از اقداماتی است که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و به جرات می توان تزریق بوتاکس را پر استفاده ترین اقدام برای زیبایی چهره دانست.


تزریق بوتاکس به شقیقه ها چیست و چگونه انجام می شود؟

افراد بسیاری هستند که چهره خود دارای نواقص و کاستی هایی هستند که به دلایل متفاوت همچون جراحات، موارد ژنتیکی و پیری و یا سایر موارد دیگر به وجود آمده است و باعث آزار این افراد و ایجاد حس ناراحتی در آن ها شده و به همین علت قصد دارند تا با تزریق بوتاکس به این نواحی این کاشتی ها را تا حد بسیاری جبران کنند.

بوتاکس


در برخی از افراد به دلایل مختلف همچون لاغر بودن، چهره بسیار لاغر و استخوانی دارند که برای بسیاری از افراد ناخوشایند و زشت محسوب می شود. یکی از قسمت هایی که تاثیر بسیاری در لاغر نشان دادن چهره شخص دارد، شقیقه های آن فرد می باشد؛ در افراد لاغر معمولا شقیقه ها بسیار به چشم می آیند و به نوعی باعث استخوانی به نظر رسیدن چهره می شوند. تزریق بوتاکس به این ناحیه می تواند علاوه بر افزایش حجم این ناحیه از صورت، باعث خارج شدن چهره شخص از حالت استخوانی می شود و چهره شخص را نرمال تر می کند. برای تزریق بوتاکس به شقیقه ها، پزشک ابتدا به مقدار مورد نیاز از داروی بوتاکس را به داخل سرنگ ها کوچکی می کشند و سپس بوتاکس را به طور منظم و یکدست داخل شقیقه ها تزریق می کند. با توجه به این که در شقیقه ها تعداد زیادی رگ وجود دارد، بهتر است انجام تزریق بوتاکس توسط یک پزشک متخصص انجام شود تا از آسیب به رگ ها پیشگیری شود تا مشکلات خاصی را برای شخص به وجود نیاورد. پس حتما برای تزریق بوتاکس نزد یک پزشک متخصص و متبحر مراجعه کنید.


مزایا و معایب تزریق بوتاکس به شقیقه ها

تزریق بوتاکس طبیعتا همچون سایر اقدامات مشابه که برای زیبا سازی انجام می شود دارای مزیت ها و معایبی برای شخص متقاضی خواهد بود که به طور قطع آگاهی یافتن شخص متقاضی از مزیت ها و معایب بوتاکس در تصمیم گیری و انجام تاثیر گذار خواهد بود. تزریق بوتاکس به شقیقه ها برای شخص متقاضی دارای مزیت ها متعددی است؛ از جمله مزیت های آن افزایش زیبایی و جذابیت چهره شخص پس از تزریق بوتاکس به شقیقه ها می باشد و پس از تزریق بوتاکس چهره شخص از حالت ناخوشایند خود خارج شده و به یک چهره نرمال و جذاب تبدیل می شود. مزیت دیگر که می توان به آن اشاره کرد، اثربخشی و بدست آوردن سریع نتایج می باشد؛ معمولا پس از سه روز از تزریق بوتاکس می توان نتایج قطعی و نهایی آن را مشاهده کرد و این ویژگی برای افرادی قصد نتیجه گیری سریع از اقدام زیبایی را دارند مناسب می باشد.


اما در این بین تزریق بوتاکس معایبی نیز دارد، از جمله بروز برخی علائم و نشانه ها مانند کبودی، التهاب و سایر موارد دیگر می باشد که معمولا تنها در 24 ساعت ابتدایی بروز می یابند و پس از آن به طور کامل رفع می شوند. همچنین از دیگر عیبهای بوتاکس می توان به تاثیرات بد آن در صورت تزریق با تکنیک و روش نادرست می باشد. تزریق بوتاکس نیازمند دانش و تبحر در زمینه پزشکی دارد و باید نزد پزشک متخصص انجام شود.


هزینه های ناشی از تزریق بوتاکس به شقیقه ها

هزینه تزریق بوتاکس به شقیقه ها به موارد مختلفی از جمله انتخاب پزشک و انتخاب کلینیک بستگی دارد؛ برخی از کلینیک ها به دلیل امکانات بالایی که دارند از بیمار هزینه های بیشتری در قبال انجام بوتاکس دریافت می کنند. در این میان برخی افراد نیز در پی تشویق مردم به تزریق بوتاکس در صدد گول زدن آن ها با قیمت های ارزان هستند.

تزریق بوتاکس


از دیگر مواردی که در تزریق بوتاکس به شقیقه ها و هزینه های به وجود آمده ناشی از آن بسیار تاثیر گذار می باشد می توان به نوع انجام بوتاکس و همچنین مقدار بوتاکس تزریق شده اشاره کرد؛ این دو نکته می توانند هزینه هایی که برای تزریق بوتاکس در نظر گرفته اید را دستخوش تغییراتی از جمله بیش تر و یا کم تر کردن مبلغ پرداختی کند. مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که برند انتخاب شده برای تزریق چه نوع برندی می باشد. برای تزریق بوتاکس به شقیقه ها برند های مختلفی از بوتاکس وجود دارد که باید یکی از آنها را انتخاب کنید، این نکته را در انتخاب برند بوتاکس در نظر بگیرید که قیمت بالای آن دلیل بر کارایی بهتر آن نسبت به بقیه برند ها نیست.


دوران نقاهت و بهبودی تزریق بوتاکس به شقیقه ها

بنا به آزمایشاتی که توسط پزشکان و متخصصان صورت گرفته گزارش ها مبنی بر این است که تزریق بوتاکس بیشتر برای حذف چین و چروک صورت و همچنین شقیقه استفاده می شود. این روش به دلیل ایمنی و کارایی بالایی که دارد می تواند از گزینه های بسیار خوب و کاملا مناسبی برای حذف چین و چروک صورت و ناحیه شقیقه باشد. از جمله مشکلاتی که ممکن است پس از تزریق بوتاکس برای فرد رخ دهد سردرد می باشد؛ زیرا به این دلیل که تزریق بوتاکس در ناحیه شقیقه صورت می گیرد ممکن است تا یک مقدار سردرد بیشتری نسبت تزریق بوتاکس در دیگر نقاط بدن احساس شود که نیازی به نگرانی و استرس و دیگر مشکلات نیست.


دیگر نکاتی که ممکن است پس از انجام بوتاکس تا حدودی حس شوند عبارت اند از: مشکلات تنفسی و بینایی، بهبودی بیش از حد چین و چروک های ناحیه مورد تزریق بوتاکس، آسیب های پوستی منجر به زخم و عفونت.


آیا تزریق بوتاکس به شقیقه ها دائمی است؟

برای اینکه انجام بوتاکس در ناحیه شقیقه و به طور کلی در هر ناحیه از بدن دائمی شود باید آن به طور مرتب تکرار کنید. این نکته به این دلیل است که تزریق بوتاکس در یک مرحله معمولا نمی توانید نتیجه دائمی بگیرید شما باید با مشاوره با پزشک متخصص در زمینه بوتاکس از تعداد مراحل آن برای نتیجه دائمی را مطلع شوید.

بوتاکس صورت


نکته دیگری که با نتیجه گیری دائمی از بوتاکس باید ذکر انتخاب یک برند خوب برای انجام بوتاکس می باشد که شما باید در انتخاب آن نهایت دقت را به عمل بیاورید تا بتوانید با تکرار تزریق بوتاکس خود نتیجه دائمی را بگیرید؛ در انتخاب برند خود این نکته را بخاطر داشته باشید که قیمت بالای برند دلیلی بر خوب و عالی بودن بوتاکس نیست.


برای اینکه از بوتاکس بتوانید نتایج دائمی بگیرد باید به تمامی نکات توسط پزشک گوش کرده و تمامی تلاش خود را به عمل بیاورید تا هم با انجام یک تزریق موفقیت آمیز بتوانید با تکرار به موقع و صحیح نتیجه دائمی از تزریق های خود گرفته و رضایت خود و پزشک را نسبت به تزریق ها جلب کنید.


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha
021-79958