کاشت مو با بانک موی ضعیف

در عمل جراحی کاشت مو هر دو روش استخراج واحد فولیکولی یا کاشت مو به روش FUE و پیوند موی فولیکولار ( کاشت مو به روش FUT )به یک منطقه اهدا کننده سالم و مناسب برای استخراج گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو نیاز دارند. اگر منطقه اهدا کننده به اندازه کافی فولیکول های سالم و قوی برای برداشت نداشته باشد، فرایند کاشت مو با مشکل مواجه خواهد شد. مشکلات احتمالی شامل عدم استخراج تعداد گرافت مورد نیاز، ضعیف بودن فولیکول ها و یا پس از انجام پیوند مو، مو های کاشت شده در برابر آسیب ها و مشکلات ناشی از کاشت مو مقاوم نبوده و از بین می روند.


برای کسی که تصمیم به جراحی کاشت مو گرفته نداشتن منطقه اهدا کننده ای با کیفیت، می تواند بسیار ناراحت کننده و دلسرد کننده باشد. خوشبختانه پیشرفت در جراحی کاشت مو باعث شده است که افراد دارای بانک موی ضعیف بتوانند گرافت های مورد نیاز را از سایر مناطق بدن استخراج کنند.


شایع ترین منطقه اهدا کننده برای اکثر افراد پشت سر می باشد. اما در مواردی که ناحیه اهدا کننده مناسبی روی پوست سر وجود ندارد و یا بانک مو است، با توجه به وجود موهای با کیفیت بالا برای استخراج، می توان از موهای بدن استفاده کرد. مناطق اهدا کننده مو مشترک بدن شامل سینه، پشت، پاها و حتی ریش می باشد.

کاشت مو با بانک موی ضعیف


از آنجا که رشد موهای بدن از موهای پوست سر متفاوت است، هنگام پیوند مو، موهای کاشت شده دارای رشد متفاوت موهای سر هستند. که برای مرد ها مسئله مهمی به حساب نمیاید. توجه داشته باشید که میزان رشد موهای بدن ممکن است با رشد موهای سر شما متفاوت باشد. و بر روی رشد مو در ابتدای کاشت مو تاثیرگذار می باشد. اکثر بیماران نتایج مطلوب را بین 6 ماه 1 سال بعد از عمل می توانند مشاهده کنند.


پیوند موی بدن جایگزین مناسبی برای کسانی است که برای جراحی کاشت مو آماده هستند اما دارای بانک موی ضعیف هستند. در مرکز زیبایی تهران بیوتی، ما صدها عمل موفقیت آمیز کاشت مو با بانک ضعیف را انجام داده ایم. اگر می خواهید بدانید که کاندید مناسبی برای عمل کاشت مو با بانک ضعیف هستید با ما تماس گرفته و با گرفتن وقت مشاوره و ویزیت با پزشکان متخصص و با تجربه ما در مورد کاشت مو با استفاده از مناطق اهدا کننده دیگر مشورت کنید.


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

captcha

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha
مهدی خانبابای
سلام سال گذشته در کلینیگ ایران فیت کاشت را انجام داد م اما بانک مو ضعف بوده و پشت سر وجلو پر و کم تراکم است مجددا قصد کاشت دارم ایا کاشت ممکن می با شد