کاشت مو

کاشت مو طبیعی


کلینیک تهران بیوتی سنتر به عنوان بزرگترین مرکز کاشت موی ایران ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات کاشت مو با استفاده از جدیدترین روش کاشت موی طبیعی بنام میکروفیت (MicroFIT) است. رضایت متقاضیان، استفاده از بروزترین تجهیزات، خدمات مشاوره ای حرفه ای، درجه علمی پزشکان و تکنسین ها و بسیاری عوامل دیگر موجب شده تا کلینیک تهران بیوتی سنتر در سال 99 به عنوان برترین کلینیک تخصصی کاشت مو از طرف انجمن پیوند موی ایران برگزیده شود. ما با افتخار تا دریافت بهترین نتیجه در کنار شما هستیم.

کاشت مو اقساطی

استفاده از جدیدترین روش های علمی دنیا در زمینه برداشت گرافت و کاشت گرافت ها و همچنین بروزترین تجهیزات، تاثیر بسیار زیادی در نتیجه نهایی کاشت موی شما دارند.در تهران بیوتی سنتر عمل پیوند مو زیر نظر پزشکان و متخصصین دوره دیده در ترکیه و اروپا انجام می گیرد و به همین دلایل توانسته ایم بالاترین میزان رضایت متقاضیان خود را جلب نماییم. کلینیک تهران بیوتی سنتر به عنوان برترین کلینیک پوست و موی ایران در حال حاضر میزبان متقضیان زیادی از کشورهای همسایه و همچنین کشورهای اروپایی است.شما هم میتوانید از طریق روش های ارتباطی متنوعی که در وب سایت معرفی شده با مشاوران ما در ارتباط باشید.


دلایل ریزش مو و انجام عمل کاشت مو

یکی از مهم ترین گزینه ها در افزایش جذابیت و زیبایی در افراد، داشتن موهایی پرپشت بوده اما بسیاری از افراد به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده و از وضعیت به وجود آمده ناراضی خواهند بود، که می توان با انجام کاشت مو طبیعی به نگرانی این افراد پایان داد. دلایلی مانند استفاده از وسایل گرمایشی و خشک کننده مو مانند انواع سشوارها و اتو مو، استفاده از شامپوهای نامناسب با توجه به جنس موها، بکار بردن رنگ های شیمیایی برای زیباسازی مو، بیماری های ژنتیکی و هورمونی و غیره باعث شده تا فولیکول های مو ضعیف شده و نیاز به پیوند مو داشته باشید.امروزه یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین عمل های زیبایی موجود در دنیا، عمل زیبایی کاشت مو Hair transplantation است.

مشاوره رایگان فرم زیر را پرکنید تا از مشاوره تخصصی رایگان پزشکان کلینیک و تخفیفات ما با خبر شوید

عمل زیبایی کاشت مو چیست و چگونه انجام می شود ؟

افزایش جذابیت چهره با داشتن موهایی زیبا و پرتراکم از نکات بدیهیست که رسیدن به این مهم دور از دسترس نیست. عمل زیبایی کاشت مو طبیعی باعث شده تا فولیکول های مو که آسیب دیده و یا دچار ریزش شده اند، ترمیم یافته و دوباره رشد نمایند. این فرایند از سه مرحله برداشت واحدهای فولیکولار مو (گرافت مو) از محل اهدا کننده (بانک مو)، آماده سازی گرافت ها و مرحله آخر کاشت گرافت تشکیل می شود.


برای انجام عمل زیبایی پیوند مو از موهای طبیعی موجود بر سطح پوست بدن یا سر خود متقاضی استفاده خواهد شد. نقاط مورد نظر و مناسب اهدا کننده فولیکول مو از نظر پزشکان، پشت سر حدفاصل دو گوش و بخشی زیر گردن خواهد بود. چرا که این ناحیه به دلیل شباهت و یکسان بودن به موهای وسط سر از لحاظ ضخامت و طول مناسب تر خواهند بود. در موارد خاص در صورتی که نیاز باشد از موهای بخش هایی از بدن مانند قفسه سینه نیز برای افراد استفاده می شود. به طور کلی دو روش برای برداشت گرافت های مو از پشت سر بیمار وجود دارد که میتوان از آن به عنوان روش جراحی و روش غیر جراحی نام برد.


آشنایی بیشتر با بانک مو

ساختمان مو از چند بخش ساقه مو یا همان تار مو و فولیکول مو یا همان پیاز مو تشکیل می شود. به دسته های مو که در یک روزنه از سطح سر قرار دارند گرافت مو یا واحد فولیکولار مو گفته می شود که به گرافت های تک تار مویی و چند تار مویی تقسیم میشوند. تعداد تار مو در هر گرافت بین ۱ تار تا ۵ تار مو بستگی به قدرت بانک مو و تکنیک برداشت گرافت متفاوت است. بانک مو پشت سر از گرافت های ۱ تا ۵ تار مویی تشکیل می شود.

آشنایی بیشتر با بانک مو


بانک موی صورت (ریش) عمدتا گرافت های تک تار موی و دو تار مویی دارد.بانک موی بدن مانند قفسه سینه از گرافت های تک تار مویی تشکیل شده است.


روش جراحی:

در روش جراحی پزشک متخصص یک نوار ۶ تا ۱۰ اینچی از محل بانک موی فرد عمدتا پشت سر بیمار که شامل فولیکول های سالم می باشد را جدا کرده و این نوار یا همان فلپ در اختیار تیم کات یا جداسازی واحد های فولیکولار مو قرار می گیرد تا توسط میکروسکوپ های مخصوص فولیکول ها جدا و آماده فرایند کاشت شوند؛ این گونه برداشت گرافت های مو از بانک مو را با عنوان روش جراحی یا FUT میشناسیم.


برداشت فلپ از محل بانک مو یک کار تخصصی است و باید توسط پزشک متخصص و کار آزموده انجام شود.


در مجموعه بزرگ تهران بیوتی سنتر برداشت فلپ جراحی با تکنیک جراحی پلاستیک انجام می شود که از آن با عنوان تریکوفتیک اسکارلس ( Trichophytic Closure Technique scarlesse ) که عمده مزیت آن نسبت به روش FUT برداشت فلپ از محل بانک مو بدون برجای ماندن هیچگونه اسکار جراحی است.


روش غیر جراحی:

در این روش دیگر از جراحی و برداشت فلپ خبری نیست و فولیکول های مو به طور جداگانه با استفاده از پانچ های دستی ( FIT ) و یا میکروموتورهای اتوماتیک ( کاشت مو به روش SUT ) یا دستگاهای مشابه دیگر مانند Neo Graft و Safer از محل بانک مو برداشت می شود. برای شروع پزشک ابتدا سر را تمیز کرده و سپس داروی بی حسی را به نقاط مورد نظر تزریق خواهد کرد؛ سپس فولیکول های مو را توسط پانچ های معرفی شده مخصوص هر روش به صورت واحدهای فولیکولار مو برداشت می نماید. در نهایت واحد های فولیکولار برداشت شده از محل بانک مو در ماده نگهدارنده مخصوص خود در اختیار پزشک متخصص کاشت قرار گرفته تا فرآیند کاشت انجام شود که این مرحله نیز با دو تکنیک انجام میپذیرد. در روش های FIT ،FUT ، SUT و … از تیغ کاشت برای ایجاد برش های میلیمتری و جای گذاری فولیکول های مو توسط پنس های مخصوص در محل طاسی استفاده می شود. در روش دیگری که جدیدترین تکنیک کاشت موی طبیعی می باشد از دستگاه ایمپلنتر استفاده شده که از آن با عنوان کاشت مو به روش میکروفیت نامبرده می شود.


کاشت مو به روش ترکیبی :

هر گاه طاسی به حدی باشد که نیاز به گرافت موی بیشتر احساس شود برای برداشت گرافت مو از بانک فرد از دو روش جراحی و بدون جراحی همزمان استفاده میشود که به این روش ترکیبی می گویند.


حضور آقای امیر حسین صادقی در کلینیک تهران بیوتی


حضور خانم رابعه اسکویی در کلینیک تهران بیوتیروش های کاشت مو طبیعی

در اینجا به حقایق روش های مختلف کاشت موی طبیعی پرداخته می شود تا شما عزیزان را در انتخاب تکنیک کاشت موی خود یاری نماییم. نکته مهم در فرآیند پیوند مو طبیعی این است که انتخاب مناسب ترین روش برای شما تا حد زیادی وابسته به شرایط بانک مو و میزان طاسی سر شما دارد بنابراین بهتر است به تصمیم و راهنمایی پزشک در این زمینه دقت فرمایید.


در مجموعه ما کلیه مشاوره ها توسط پزشک متخصص رایگان می باشد و شما عزیزان میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۱۰۲۷۴۵ یا ۰۲۱۸۸۱۰۲۷۴۶ یا ۰۲۱۸۸۱۰۲۷۴۷ تماس گرفته و یا با ارسال تصاویر از بانک مو و محل طاسی خود برای شماره ۰۹۱۹۶۴۹۱۹۷۴ در تلگرام یا واتساپ از مشاوره ی تخصصی کاشت مو بهرمند شوید.


کاشت مو به روش FUT :

روش FUT قدیمی ترین تکنیک کاشت مو طبیعی است که به روش جراحی فلپی از محل بانک مو برداشته شده به واحد های فولیکولار مو تقسیم شده و در مرحله کاشت در شیارهای کوچک ایجاد شده در محل طاسی کاشته می شوند.

مزایای کاشت مو به روش FUT:

این روش یکی از بالاترین شانس ها در برداشت گرافت سالم از بانک مو در بین روش های برداشت گرافت دارد.

معایب کاشت مو به روش FUT:

امکان باز ماندن جای اسکار در محل برداشت گرافت مو.


کاشت مو به روش FIT یا FUE :

اولین متد کاشت مو غیر جراحی که توسط پانچ های دستی به صورت دانه ای گرافت ها توسط پنس از پشت سر برداشته می شوند و به شیوه ی روش FUT روی سر کاشته می شوند.

مزایای کاشت مو به روش FIT و FUE:

بدون جراحی، و بدون برجای ماندن هیچگونه اسکار در محل بانک مو

معایب کاشت مو به روش FIT و FUE:

امکان آسیب به گرافت های مو و در نتیجه عدم رویش مناسب مو


کاشت مو به روش SUT :

روش جدید SUT را با عناوینی همچون FIT پیشرفته ، Super FUE ،Safer ، Neo Graft و میکروگرافت نیز می شناسیم که در آن با استفاده از میکروموتور های اتوماتیک گرافت ها بدون جراحی و آسیب از محل بانک مو برداشته می شود و در نتیجه شاهد کاشت پرتراکم تری خواهیم بود.

مزایای کاشت مو به روش SUT:

بدون جراحی و برجای ماندن اسکار و بدون آسیب به گرافت مو

امکات کاشت مو با تراکم بالا

معایب کاشت مو به روش SUT:

استفاده از تکنیک قدیمی کاشت با استفاده از پنس

کاشت مو به روش میکروفیت :

جدیدترین و به روزترین تکنیک کاشت گرافت های مو در محل طاسی با استفاده از دستگاه ایمپلنتر را کاشت مو به روش میکروفیت یا MicroFIT می نامند. در سال ۲۰۱۰ جراحان متخصص پیوند مو اتحادیه اروپا پس از سال ها تحقیق و بررسی موفق به ساخت قلم ایمپلنتر برای افزایش ظرافت و سرعت کاشت مو شدند؛ این دستگاه با انجام عملیات کاشت مستقیم بدون نیاز به برش و ایجاد شیارهای یکسان و با عمق مناسب هیچگونه آسیبی به گرافت های مو نمی زند. در نتیجه تمام گرافت های کاشته شده در این روش رشد می کنند و بالاترین تراکم کاشت مو طبیعی حاصل می گردد.


مزایای کاشت مو به روش میکروفیت:

از مهمترین مزایای روش کاشت مو میکروفیت استفاده از میکروموتورهای اتوماتیک ۴۰۰ میکرونی جهت برداشت گرافت از محل بانک مو است که میتواند در این روش تا ۱۰۰۰۰ گرافت را بدون جراحی از محل بانک مو بردارد. با توجه به چندتار مویی گرافت های بانک مو پشت سر میتوانیم در این روش شاهد کاشت ۵۰ هزار تار مو در محل طاسی باشیم که حدودا ۴ برابر روش های دیگر می باشد. البته این روش مناسب تمام افراد نمی باشد و قبل از انجام باید توسط پزشک متخصص بررسی و تایید شود.


شما عزیزان می توانید برای مشاهده تفاوت کاشت مو به روش میکروفیت با سایر روش ها و همچنین تراکم بالای آن از پیج اینستاگرام TEHRAN BEAUTY CENTER دیدن فرمایید.


قلم ایمپلنتر

ابزاری برای کاشت مو در روش کاشت میکروفیت می باشد که با سایز های ۶۰۰ الی ۱۸۰۰ میکرونی طراحی و ساخته شده است که عمل برش و جایگذاری گرافت مو را در یک مرحله انجام می دهد. این فرایند حرکتی شبیه پانچ کردن میباشد و بدلیل ویژگی های ایمپلنتر تمام شیارها (روزنه های رویش مو ) به طور یکسان ایجاد می شود و گرافت مو در عمق دقیق با توجه به ضخامت گرافت و ویژگی های پوست سر بیمار قرار می گیرد. قلم ایمپلنتر  (قلم های کاشت مو ) دیگر مشکلات کاشت توسط تیغ و پنس را به طور کامل مرتفع گردانده است.

کاشت مو به روش میکروفیت


سایر روش های کاشت مو مورد بحث در بازار تبلیغات مورد تایید مرکز زیبایی تهران نمی باشد. چرا که ریشه و پشتوانه علمی مورد بحثی برای این موارد موجود نمی باشد.ویژگی های کاشت مو به روش MicroFIT :

✔ ۴ برابر تراکم بالا نسبت به سایر روش ها تا ۵۰ هزار تار مو

✔ بدون جراحی و بدون بر جای ماندن اسکار جراحی

✔ استفاده از ایمپلنتر و کاشت مستقیم و تک مرحله ای گرافت

✔ برداشت بالاترین نرخ گرافت از بانک مو بیش از ۱۰ هزار گرافت

✔ رویش کاملا طبیعی با ظرافت بالا به دلیل کاشت در سایز میکرو

✔ کاشت hair line با تکنیک گرافت تک تار مویی برای افزایش چند برابری حالت طبیعی کاشت مو


ویژگی های کاشت مو به روش میکروفیت


مراقبت های بعد از کاشت مو MicroFIT :

با توجه به اینکه در روش MicroFIT جراحی صورت نمیگیرد و همچنین گرافت ها با دستگاه ایمپلنتر در محل طاسی کاشت میشوند، کمترین میزان زخم ایجاد شده و این عمل تقریبا بدون خونریزی می باشد از این رو مراقبت های بعد از این عمل و دوره نقاهت این عمل نیز کوتاه تر است.


قیمت و هزینه کاشت مو میکروفیت :

کاشت مو میکروفیت به دلیل تفاوت های بنیادی که با سایر روش های کاشت مو دارد، کاشت پرهزینه و گرانقیمتی بوده و به طبع نتیجه کاملا متفاوتی با سایر روش ها نیز خواهد داشت. برای تعیین هزینه کاشت مو به روش میکروفیت میتوانید با مشاورین مرکز تهران بیوتی از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشد.


مناسب ترین کاندید برای انجام عمل زیبایی کاشت مو

حال که با چگونگی انجام عمل زیبایی کاشت مو آشنا شدید شاید از خود بپرسید که آیا کاندید مناسبی برای انجام عمل پیوند موهستید یا خیر؟


کاندید مناسب برای انجام عمل زیبایی کاشت مو، پس از پیوند مو طبیعی از نتایج راضی خواهد بود زیرا پیوند مو طبیعی موجب بهبود ظاهر فرد بیمار شده و موهای بیمار دوباره رشد خواهد کرد. با این حال همه ی افراد قادر به انجام عمل زیبایی نخواهند بود.

مناسبت ترین کاندید برای انجام عمل کاشت مو


یکی از فاکتورهای لازم برای کاندید مناسب بودن، داشتن انتظارات واقع گرایانه است؛ بسیاری از افراد پس از انجام کاشت مو طبیعی از نتایج راضی نخواهند بود زیرا انتظارات آنها از پزشک برآورده نشده. همواره به یاد داشته باشید که هرکس تعداد محدودی فولیکول مناسب برای اهدا خواهد داشت به همین دلیل پزشکان گاهی از نقاط دیگر بدن نیز برای اهدا استفاده خواهند کرد که گاها انتظارات بیماران از نتیجه عمل کاشت مو برآورده نمی شود.


از دیگر ویژگی های یک کاندید خوب می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

✔ داشتن حداقل سن ۲۵ سال

✔ مردانی که بیش از ۵ سال از مشکل ریزش مو خود رنج می برند.

✔ مردانی که انتظارات واقع بینانه داشته و به این موضوع آگاهند که احتمال اینکه پس از عمل ریزش مو وجود داشته باشد، وجود خواهد داشت.

✔ مردان و زنانی که به دلایلی مانند سوختگی موهای خود را از دست داده اند.

✔ مردان و زنانی که به دلایل دیگری مانند لیفت صورت موهای خود را از دست داده اند.


آمادگی و مراقبت های قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو

بسیاری از افراد به این موضوع می اندیشند که دوران نقاهت خود را چگونه بگذرانند، چه کارهایی بعد انجام و اتمام عمل زیبایی خود انجام دهند تا نتیجه ی بهتر و زیبایی را شاهد شوند؛ اما باید گفت که تنها رعایت نکات پس از انجام کاشت مهم نخواهد بود. اگر به دنبال انجام این عمل زیبایی بی خطر و عاری از هرگونه عارضه می باشید باید به مراقبت های قبل از انجام پیوند مو طبیعی نیز توجه داشته باشید. در ادامه به تعدادی از مراقبت هایی که باید قبل از انجام عمل به آن دقت کنید، آورده شده است:


✔ با انتخاب کلینیک مناسب می توانید نقش مهمی در انجام هرچه بهتر پیوند مو طبیعی خود ایفا کنید. نوجه داشته باشید که هر آگهی در اینترنت به منظور انجام هرچه بهتر کاشت نخواهد بود.

✔ انتخاب پزشک کاردان از دیگر نکات مهم و قابل توجه خواهد بود. حتما قبل از انجام پیوند مو تصاویر نتایج حاصل از عمل های زیبایی مو قبلی را از پزشک بخواهید تا به شما نشان دهد.

✔ بودجه مورد نظر برای انجام عمل را تعیین کنید.

✔ کمی اطلاعات راجب تکنیک و روش های کاشت مو کسب نمایید.

✔ قبل از انجام کاشت مو طبیعی موهای خود را دو بار در روز بشویید.

✔ از مصرف داروهایی مانند آسپرین و یا انواع آنتی بیوتیک ها خودداری نمایید اما اگر بیماری خاصی داشته و مجبور به مصرف اینگونه داروها می باشید حتما با پزشک خود در میان بگذارید.

✔ یک هفته قبل از پیوند مو طبیعی از مصرف هرگونه مکمل، الکل، سیگار و ویتامین های A و B و غیره اجتناب نمایید.


سعی کنید نکات ذکر شده را رعایت کرده تا بعد از انجام عمل زیبایی خود دچار مشکل نشوید.


کاربردها و دلایل انجام عمل زیبایی کاشت مو

همانطور که گفته شد یکی از فاکتورهای زیبای چه در زنان و چه در مردان، موهای سر خواهد بود. بسیاری از افراد به زیبایی ظاهری خود اهمیت داده و برای افزایش زیبایی خود کارهای زیادی انجام می دهند. اما متاسفانه با افزایش سن بیشتر مردان شاهد ریزش موهای خود هستند؛ تعدادی اعتماد به نفس خود را از دست داده و به دنبال راهی برای درمان آن می باشند. در این زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو طبیعی یکی از گزینه های پیش رو برای افزایش زیبایی ظاهری و البته افزایش اعتماد به نفس خواهد بود. به مردان و زنانی که به هر دلیلی اعم از سوختگی، بیماری، استفاده از مواد شیمیایی به صورت مکرر و غیره فولیکول های موهایشان ضعیف شده و در تلاش برای بازگرداندن رشد مجدد موهای خود می باشند، پیوند مو پیشنهاد خواهد شد. کاشت مو طبیعی موجب افزایش زیبایی و جذابیت، رشد و تقویت مجدد موها می شود.دوران نقاهت و بهبودی پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو

دوران نقاهت، چگونگی گذراندن آن و مدت زمان دوران نقاهت پس از کاشت مو بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیاری از افراد دوران نقاهت را جدی نگرفته و برای گذراندن این دوران به درستی تلاش نمی کنند در حالی که چگونگی گذراندن دوران نقاهت در نتیجه پیوند مو تاثیر بسزایی خواهد داشت. پوست سر پس از انجام عمل زیبایی پیوند مو طبیعی بسیار لطیف و حساس بوده به همین دلیل ممکن است کمی احساس درد داشته باشید که در این صورت پزشک متخصص کاشت مو برای شما داروهای ضد درد تجویز می کند. همچنین احتمال این که داروهای ضد التهابی و آنتی بیوتیک برای شما تجویز کند وجود خواهد داشت. بعلاوه برای مراقبت بیشتر و جلوگیری از آسیب دیدگی فولیکول ها، ممکن است برای یک یا دو روز مجبور باشید که از باند استفاده نمایید. برای بازگشتن به محل کار خود عجله نداشته باشید و کمی بیشتر به خود استراحت دهید. اما بیشتر افراد طی ۲ الی ۵ روز پس از عمل به محل کار خود بازگشته و فعالیت خود را شروع می کنند.


به یاد داشته باشید که استراحت بیشتر و بهتر در نتیجه ی نهایی تاثیرگذار خواهد بود پس بهتر است دوران نقاهت به خوبی سپری شود.


مراقبت های بعد از انجام عمل زیبایی پیوند مو

عمل زیبایی کاشت مو همانند سایر جراحی های موجود نوعی جراحی بوده در نتیجه می تواند عوارض جانبی همانند عفونت و خونریزی داشته باشد همچنین امکان مشاهده انواع زخم ها، اسکارها و رشد غیرطبیعی موها وجود خواهد داشت.


مراقبت های پس از کاشت مو چیست؟

✔ برای جلوگیری از عفونت ممکن است طبق نظر پزشک از آنتی بیوتیک ها استفاده نمایید.

✔ برای از بین بردن درد، مسکن هایی مانند ایبوپروفن مناسب هستند.

✔ داروهای ضد التهابی مانند استروئید خوراکی برای کم کردن تورم مناسب بوده و قابل مصرف می باشد.

✔ سعی کنید تا ۳ روز اول پس از کاشت مو طبیعی موهای کاشته شده را شانه نزنید تا شاهد ریزش موی بیشتری نباشید.

✔ ۳ روز اول پس از پیوند مو کمی بیشتر استراحت کرده و از انجام فعالیت های سنگین جلوگیری نمایید همچنین سعی کنید تا حد امکان به محل کار خود نروید.

✔ از استفاده از لباس هایی که شامل روسری یا کلاه می باشند مانند انواع سویشرت ها خودداری به عمل آورید تا فولیکول های موها آسیب نبینند.

✔ به مدت یک هفته از انجام انواع ورزش های سنگین و غیر سنگین پرهیز نمایید.

✔ در ماه های اول کاشت مو از شامپوهای مخصوصی که تجویز شده است استفاده نمایید.


همچنین در نظر داشته باشید که ممکن است چند روز پس از انجام عمل شاهد ریزش موهای خود باشید که امری طبیعی است.


مراقبت های بعد از کاشت مو


عوارض جانبی و خطرات ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت مو

یکی از مهم ترین نکاتی که باید پس از عمل به آن توجه کرد خطرات و عوارض جانبی عمل زیبایی پیوند مو می باشد. از رایج ترین عوارض جانبی، زخم های ناشی از پیوند مو طبیعی هستند که پس از انجام پیوند مو با هر دو روش ظاهر می شوند. عدم مشورت و مراجعه به پزشک در صورت مشاهده عوارض جانبی ممکن است مشکلاتی بوجود آورد. در صورت مشاهده هر یک از عوارض جانبی گفته شده و یا عوارض جانبی دیگر، به پزشک خود اطلاع دهید.


نکات تفاوت مرکز زیبایی تهران بیوتی با مراکز و کلینیک های زیبایی دیگر

✔ روش های FIT , FUT، از روشهای قدیمی کاشت مو میباشند که به دلیل آسیب ها و مشکلاتی که دارند در مجموعه تهران بیوتی سنتر انجام نمیگیرند.

✔ این روش ها کم هزینه هستند و دلیل قیمت پایین در دیگر مراکز میتواند استفاده از این روشها باشد.

✔ در مجموعه تهران بیوتی سنتر در تمام روش های کاشت مو برای افزایش ظرافت و زیبایی کاشت مو که حالت کاشت کاملا طبیعی باشد خط رویش با گرافت های تک تار مویی انجام میشود. این امر باعث طبیعی شدن هر چه بیشتر کاشت شده به طوری که انجام کاشت مو به راحتی قابل تشخیص نباشد.

✔ برداشت فلپ در روش های ترکیبی توسط پزشک متخصص جراحی از کشور انگلستان و با تکنیک انحصاری جراحی پلاستیک تریکوفتیک اسکارلس انجام میپذیرد، به طوری که اسکاری در محل برداشت فلپ در بانک مو باقی نمیماند.

✔ استفاده از دستگاهای پیشرفته برداشت واحدهای فولیکولار در روش SUT و همچنین دستگاهای میکروموتور ۴۰۰ میکرونی در روش میکروفیت MicroFIT.

✔ روش SUT، تنها مناسب الگوی طاسی شقیقه الگوی طاسی شقیقه، خط رویش _ الگوی طاسی ورتکس و در کل مساحت های طاسی کم می باشد.

✔ روش کاشت مو میکروفیت، درست مانند روش SUT میباشد؛ با این تفاوت که میتوان برای مساحت های طاسی زیاد هم مورد استفاده قرار بگیرد (در موارد خاص که بیمار مساحت سطح طاسی بالا دارد و نمی خواهد از برش جراحی برای فلپ استفاده کند.)

✔ ترکیبی SUT و ترکیبی MicroFIT برای افرادی با مساحت سطح طاسی بالا با الگوی طاسی شقیقه، خط رویش، بالای سر و ورتکس مناسب است و از نظر قیمت متفاوت هستند.


چرا کاشت مو تهران بیوتی سنتر؟

برای دستیابی به نتیجه کاشت موی مناسب انتخاب تیم درمانی متخصص و باتجربه در بالاترین سطح اهمیت قرار دارد که توانایی برداشت تراکم بالا از بانک مو بدون ایجاد آسیب به بانک را داشته باشند همچنین تعهد مجموعه نسبت به خدمات ارائه شده و پایبندی به تعهدات با ضمانت نامه مادام العمر، در نظر گرفتن کلیه اصول موفقیت درمان و استفاده از ابزار و تجهیزات با کیفیت و در نهایت رعایت دستورات و مراقبت های بعد از کاشت مو با در نظر گرفتن پشتیبانی 24 ساعته تا یکسال پس از کاشت مو تاثیر به سزایی در نتیجه کاشت مو خواهد داشت.نتایج نهایی به دست آمده از انجام عمل زیبایی کاشت مو

به یاد داشته باشید که عمل زیبایی کاشت مو همانند سایر روش های زیبایی دیگر، برای نشان دادن نتایج نهایی خود به کمی زمان نیاز خواهد داشت. همچنین ممکن است پس از انجام این عمل کمی درد داشته باشید که در این صورت پزشک متخصص دارو های زیر را تجویز می نماید.

✔ داروهای ضد درد

✔ آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن و یا کاهش عفونت

✔ داروهای ضد التهابی برای کاهش تورم

در صورت استفاده از کاشت مو به روش FUE برای انجام عمل پیوند مو ممکن است به مدت ۲ تا ۳ هفته کمی ریزش داشته باشید، در این مدت نگران نبوده و کمی اجازه دهید تا مراحل درمان طی شود. پس از گذشت این دوره موهای کاشته شده شروع به رشد کرده و عملا شما شاهد نتایج عمل زیبایی پیوند مو طبیعی خود خواهید بود. حدودا از ۶ تا ۹ ماه پس از پیوند مو طبیعی باید ۶۰ درصد موها رشد کرده باشند؛ اما بیشتر افراد از ۸ تا ۱۲ ماه شاهد رشد مجدد موهای خود هستند. در طی این دوران برای افزایش سرعت رشد موها پس از کاشت مو، پزشکان داروهای مختلفی از قبیل داروهای خوراکی، شامپوهای مخصوص یا تونیک برای افزایش سرعت رشد مو پیشنهاد می کنند که می تواند کمک کننده باشد.

هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت مو

وقتی صحبت از هزینه کاشت مو می شود، اکثر افراد به فکر هزینه های ناشی از خود عمل زیبایی خواهند شد و کمتر کسی به دوران نقاهت و مراقبت های پس از انجام عمل پیوند مو فکر خواهد کرد؛ در حالی که بودجه در نظر گرفته شده برای عمل های زیبایی تنها به هزینه های مربوط به دستمزد پزشک و بیمارستان محدود نخواهد شد.

پس از انجام پیوند مو طبیعی ممکن است کمی درد داشته باشید و یا شاهد عوارض جانبی باشید، به همین دلیل قیمت و هزینه های مربوط به داروهای دوران نقاهت که شامل آنتی بیوتیک ها، انواع ضد درد ها و سایر داروها می شود را نیز در نظر بگیرید. اما هزینه کاشت مو به موارد دیگر نیز بستگی خواهد داشت:

✔ شهری که در آن اقدام به کاشت می کنید در هزینه نهایی تاثیرگذار است

✔ روشی که برای انجام کاشت طبیعی انتخاب می کنید یکی از موارد مهمی است که در قیمت کاشت مو طبیعی موثر است.

✔ میزان مهارت و حاذق بودن کلینیک زیبایی هم از نظر پزشکان و هم مهارت تکنسین ها روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

✔ وسعت منطقه کاشت و میزان طاسی سر یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین هزینه کاشت محسوب می شود.

✔ هرچه تعداد گرفت های کاشته بیشتر باشد به طبع هزینه هم بالاتر می رود.

به یاد داشته باشید که نمی توان یک قیمت دقیق برای عمل های زیبایی در نظر گرفت زیرا با توجه به فاکتورهای ذکر شده قیمت ها متغیر خواهد بود. همچنین به این نکته نیز توجه نمایید که قیمت بیشتر یک پزشک و کلینیک دلیلی بر ماهر بودن آن پزشک نخواهد بود پس تا حد امکان درباره انتخاب پزشک متخصص کاشت مو تحقیق کافی انجام دهید.

آیا نتایج حاصل از پیوند مو، دائمی است؟

یکی از دلایلی که عمل زیبایی پیوند مو طبیعی از موثرترین و پرطرفدارترین روش های ترمیم مو می باشد، ماندگاری نتایج حاصل از این عمل خواهد بود. در حین انجام کاشت مو پزشکان از فولیکول های مو سالم استفاده خواهد کرد و از این فولیکول ها برای پر کردن مناطق طاس شده سر استفاده خواهد شد. این موهای کاشته شده در برابر هورمون ریزش مو ( دی هیدروتستوسترون ) مقاوم بوده و در نتیجه حاصل پیوند مو طبیعی دائمی خواهد بود. چون موهای کاشته شده در برابر DHT مقاوم می باشند، اگر موهای طبیعی اطراف موهای کاشته شده شروع به ریزش کند، موهای پیوند زده شده دچار ریزش نخواهند شد. شما می توانید با انجام پیوند مو طبیعی از شر طاسی سر خود خلاص شده و شاهد رشد مجدد موهای خود به صورت دائمی باشید.سوالات متداول:

جدیدترین روش کاشت مو در جهان چیست؟

در حال حاضر کاشت مو به روش میکروفیت جدیدترین روش کاشت مو در جهان محسوب می شود.در این روش جهت رسیدن به بیشترین ظرافت و بالاترین تراکم از دستگاه پیشرفته ایمپلنتر استفاده می شود که به دلیل عدم آسیب به گرافت های مو باعث می شود تمامی موهای کاشته شده رشد کند و تراکم بالایی حاصل شود.

آیا در دوران شیوع ویروس کرونا میتوان کاشت مو انجام داد؟

درصورت اجازه فعالیت کلینیک های کاشت مو لازم است در دوران شیوع کرونا حتما به کلینیک های معتبر و مجهز مراجعه شود.کلینیک تهران بیوتی سنتر با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی ، چکاپ روزانه پرسنل خود و همچنین پذیرش بسیار محدود روزانه بالاترین سطح حفاظت از مراجعین خود را در برابر هرگونه آلودگی احتمالی به ویروس کرونا ایجاد کرده است.

هزینه کاشت مو به روش میکروفیت چقدر است؟

در کلینیک تخصصی تهران بیوتی سنتر، کاشت مو به روش میکروفیت انجام می شود. هزینه کاشت مو بسته به میزان گرافت های کاشته شده از 7 تا 23 میلیون تومان می باشد.برای اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک وب سایت کلیک کنید و یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.


کاشت مو تهران بیوتی سنتر


نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha
ویدا
سلام برای اینکه کاشت مو جواب بده از چند وقت قبل از عمل باید مراقبا رو پیگیری کرد؟
پاسخ مشاور :

با سلام، فرایند و مدت زمان مراقبت های بعد از کاشت مو ممکن است بر اساس شرایط هر فرد و نوع روش انتخاب شده متغیر باشد. اما به طور کلی مراقبت های پس از پیوند مو در حدود یک ماه پس از عمل می باشد.

شادی صداقت
بعد از کاشت مو باید چند روز تو خونه موند؟
پاسخ مشاور :

با درود، بسته به نوع روش انتخاب شده جهت پیوند مو، مراقبت های بعد از کاشت مو دارای تفاوت هایی می باشد. به طور مثال با استفاده از روش میکروفیت، پس از گذشت 2 تا 5 روز فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود بازگردد.

kia
کاشت مو روی شقیقه چقد میشه؟
پاسخ مشاور :

با درود، تخمین هزینه کاشت مو به فاکتور های مختلفی همچون روش کاشت، میزان ریزش و... نیاز دارد و به همین دلیل می بایست توسط پزشک متخصص شرایط فرد بررسی شود.

جواد
سلام کاشت ریش با همین روش های کاشت مو انجام میشه؟
پاسخ مشاور :

سا سلام، انجام کاشت ریش همانند کاشت مو به روش های مختلفی قابل انجام می باشد که شرایط انجام آن نسبت به عمل پیوند مو در بسیاری از مراحل یکسان می باشد. کاشت ریش و سبیل در مرکز تهران بیوتی سنتر به روش FUE انجام می شود.

۰۰۰۰۰
بی حسی برای کاشت مو بدون سوزنه یا با تزریق؟ بعضی ها بدون تزریق بی حس میکنن سر و مرکز شما چطور انجام میده؟
پاسخ مشاور :

با سلام، تاثیر بی حسی موضعی با استفاده از تزریق برای کاشت مو موثر تر ازسایر روش ها می باشد. البته انجام این کار بدون هرگونه درد و با انجام آزمایشات پیش از تزریق انجام می گیرد.

....
کاشت مو در وسط و بالای سر چند ساعت طول میکشه؟
پاسخ مشاور :

با سلام، فرایند کاشت مو و مدت زمان انجام آن به فاکتورهای مختلفی از جمله میزان ریزش و نیاز به کاشت بستگی دارد که پس از جلسه بررسی مشخص خواهد شد.

میلاد
کسی که کاملا کچله میتونه کاشت مو داشته باشه؟
پاسخ مشاور :

با سلام، در صورتی که فرد مورد نظر دارای بانک موی ضعیفی در ناحیه سر خود باشد، می توان از نواحی دیگر همچون ریش یا موی بدن اقدام به برداشت و کاشت مو نمود.

نازنین
سلام و خسته نباشید میشه کاشت مو و کاشت ابرو در یک روز انجام داد؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کاشت مو یا کاشت ابرو می بایست با فاصله از یکدیگر انجام شود. مهم ترین دلیل اهمیت ایجاد وقفه در انجام این دو روش حصول نتیجه نهایی ایده آل می باشد.

مصطفی آقایی
سلام. روی خط بخیه ای روی سر ایجاد شده و از بین نمیره هم میشه کاشت مو انجام داد؟
پاسخ مشاور :

با درود، انجام کاشت مو روی بخیه، اسکار و... با استفاده از متد های جدید همچون کاشت مو میکروفیت امکان پذیر می باشد.

رضا
سلام. من از نتیجه کاشت مو قبلیم راضی نیستم. حدود دو ساله ولی بیشترش ریخته. درمان دیگه ای نیست؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام مجدد کاشت مو با سایر روش ها امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است پیش از انجام این کار می بایست دلیل اصلی عدم حصول نتیجه مناسب بررسی و متناسب با شرایط موجود اقدام به انتخاب بهترین روش کاشت مو نمود.

علی عالمی
با سلام. برای ناحیه تاج سر هم کاشت مو انجام می دین؟
پاسخ مشاور :

با سلام، بلی در صورت وجود بانک موی مناسب پس از بررسی ها و آزمایشات مورد نظر، انجام کاشت مو برای تمام نواحی قابل انجام می باشد.

ماندانا آهون
درود و سپاس برای متن کامل و عالی. برای کاشت مو نیاز به درمان شوره سر هست یا مشکلی نداره؟
پاسخ مشاور :

با درود، شوره سر یکی از مشکلات پوستی می باشد که ممکن است کاشت مو را دچار اختلال نماید. بنابراین بهتر است پیش از انجام پیوند مو اقدام به درمان شوره سر نمود.

زیبا قاسمی
با عرض سلام و خسته نباشید. تو دوره شیر دهی میشه کاشت مو انجام داد؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کلیه روش های زیبایی اعم از کاشت مو در دوران بارداری و شیر دهی پیشنهاد نمی گردد.

ریما
سلام. میشه هزینه کاشت مو رو با فرستادن عکس مشخص کنید؟
پاسخ مشاور :

با سلام، با توجه به اینکه فرآیند کاشت مو شامل موارد مختلفی است که می بایست با بررسی و آزمایشات خاص توسط پزشک متخصص صورت گیرد، برآورد هزینه کاشت مو به طور دقیق از طریق عکس میسر نخواهد بود.

جواد امینی
سلام و روز بخیر خدمت پرسنل تهران بیوتی. مقاله شما عالی بود ولی سوالی برایم پیش آمده. امکان انجام کاشت مو و کاشت ریش در یک رود وجود دارد؟
پاسخ مشاور :

با درود، با استفاده از متد های جدید کاشت این کار امکانپذیر می باشد اما با توجه به طولانی تر شدن روند انجام کاشت مو بهتر است برای انجام این دو روش فاصله کوتاه مدتی را در نظر گرفت.

داوود زنده دل
ممنون از مقاله خوبتون و یک سوال.. امکان عفونت بعد از کاشت مو چقدر زیاده؟ من تو یکی دو نفر دیدم و خیلی بد بوده چه تضمینی هست که این اتفاق نیفته؟
پاسخ مشاور :

با سلام و ممنون از شما، به طور کلی در صورت عدم برخی از موارد بهداشتی و همچنین عدم مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو احتمال بروز عفونت و آسیب به موی کاشته شده وجود دارد. علاوه بر این تخصص پزشک جهت پیوند مو از دیگر مسائلی است که در صورت دارا نبودن آن احتمال ایجاد عفونت را افزایش می دهد. در صورت رعایت موارد ذکر شده احتمال بروز چنین آسیبی بسیار کم خواهد بود.

بیتاا
سلام. من سه سال قبل توسط یه دکتری کاشت مو Fue انجام دادم، الان باز هم بخشی قسمت ها خالی شده، میتونم مجدد کاشت انجام بدم؟
پاسخ مشاور :

با سلام، روش مورد استفاده جهت کاشت مو شما جز روش های قدیمی و تقریبا منسوخ شده می باشد و یکی از دلایل بروز ریزش مجدد ممکن است همین موضوع باشد. به طور کلی در صورت دارا بودن بانک موی مناسب می توان با استفاده از متد های جدید مجددا اقدام به کاشت مو نمود. بنابراین نیاز به بررسی وضعیت موهای شما توسط پزشک متخصص جهت انجام مجدد پیوند مو می باشد.

محمود واحدی
درود. من سال پیش کاشت مو انجام دادم و واقعا ازتون ممنونم، مثل جوونیام شده :)
پاسخ مشاور :

با سلام، انتخاب کلینیک کاشت مو تهران بیوتی توسط شما باعث افتخار و خوشنودی ما می باشد. قطعا مهم ترین اهداف م رضایت مشتریان گرامی و رسیدن به نتیجه مورد رضایت آن ها می باشد.

mahtab
سلام.آیابعد ازمزوتراپی میشه کاشت مو انجام داد؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کاشت مو بعد از روش های تقویت مو با ایجاد یک فاصله مشخص بین زمان انجام این دو روش مقدور می باشد.

میرزایی
درود و وقت بخیر میشه طوری پیوند مو انجام داد که کسی نفهمه؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کاشت مو با استفاده از روش های نوین همچون کاشت مو به روش MicroFit این امکان را فراهم می نماید که شاهد نتایج کاملا طبیعی با خط رویش طبیعی بود و پس از آن هیچ کس قادر به تشخیص انجام کاشت مو بر روی سر شما نخواهد بود.

طاهره السادات بینا
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل کلینیک تهران بیوتی. آیا مشاوره پیش از کاشت مو به صورت حضوری انجام می شود؟ هزینه دارد یا به طور رایگان؟
پاسخ مشاور :

با سلام، دریافت مشاوره برای انجام کاشت مو و یا سایر روش ها به صورت حضوری یا آنلاین در کلینیک تهران بیوتی به طور رایگان انجام می شود.

کاملیا باهنر
سلام و خسته نباشین. تو جلسه مشاوره قبل از کاشت، نتیجه رو تو عکس نشون میدین؟ میشه ببینیم بعد از پیوند مو چه شکلی میشم؟
پاسخ مشاور :

با سلام، بر اساس مشاوره های انجام شده و مشورت با پزشک متخصص فرایند کاشت مو با استفاده از برنامه های کامپیوتری شبیه سازی شده و می توان نتیجه نهایی را پیش از انجام کاشت مو مشاهده کرد.

سجاد عمویی
بعد از کاشت مو سیگار الکترونیک هم نباید کشید؟
پاسخ مشاور :

با سلام، بهتر است برای بهبودی سریع تر، استفاده از دخانیات و یا سیگارهای الکترونیک تا چند هفته پس از کاشت مو محدود شود.

محمدطاها
سلام.هزینه کاشت مو روی شقیقه حدوداً چقدره؟
پاسخ مشاور :

با سلام، تعیین قیمت کاشت مو بر روی شقیقه و یا سایر نقاط بستگی به عوامل مختلفی دارد که می بایست در جلسات مشاوره با توجه به تشخیص پزشک متخصص تعیین شود.

مهری عبدی
سلام. آیا کاشت مو برای شقیقه در یک جلسه انجام میشه؟
پاسخ مشاور :

درود، امروزه با استفاده از تکنیک های جدید همچون کاشت مو به روش MicroFit امکان انجام این کار در یک جلسه میسر می باشد.

فرحناز
سلام. من دو سال پیش تو کلینیک تهران بیوتی کاشت مو انجام دادم و از هشت ماه نتیجه عالی شد. ممنون از تیم عالی تون
پاسخ مشاور :

با درود، ممنون از حسن اعتمادی که به کلینیک کاشت مو تهران بیوتی داشتید.

خاطره احمدآبادی
درود. من در کلینیک شما کاشت ابرو انجام دادم و بسیار راضی هستم. دوران ریکاوری کاشت مو هم مثل ابرو کوتاست؟ برای من تقریبا دو روز طول کشید.
پاسخ مشاور :

با سلام، دوره نقاهت و نیاز به استراحت برای کاشت مو نسبت به کاشت ابرو با توجه به حجم موهای کاشته شده کمی بیشتر می باشد اما با استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو همچون متد کاشت MicroFIT میزان دوران نقاهت به حداقل خواهد رسید.

omid
سلام.برای پیوند مو تناسب اندام نیازه یا فقط سلامتی جسمی کافیه؟ من وزنم بالاست اما مشکل سلامتی ندارم
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کاشت مو ارتباطی با سلامتی جسمی ندارد و تنها سلامت پوست و موی متقاضی مطرح است.

لیلا
سلام و وقت بخیر کاشت مو روی ضخیم شدن موها هم تاثیر داره؟ وقتی به کل موهای سر نازک هستند این روش درسته؟
پاسخ مشاور :

با سلام، با توجه به اینکه فرایند کاشت مو بر اساس موهای خود فرد انجام می شود، میزان نازک بودن موهای کاشته شده نیز همانند موهای خود فرد می باشد. اگر دچار نازکی مو هستید می بایست پیش از انجام کاشت مو با استفاده از روش های تقویت مو و سایر روش ها اقدام به درمان آن نمایید.

سمیرا زاهدی
سلام.خسته نباشین.آیا داشتن فشار خون روی کاشت مو تاثیر میذاره؟در حال مصرف قرص هستم.نمیشه کاشت انجام بدم؟
پاسخ مشاور :

با سلام، جهت انجام کاشت مو مصرف داروهای رقیق کننده خون می بایست قبل و بعد از کاشت مو متوقف شود و این مدت زمان در حدود دو هفته می باشد. مصرف داروهای رقیق کننده خون سبب افزایش خونریزی در حین کاشت مو می شود و فرایند کاشت را دچار مشکل می کند.

میثاق
سلام و روز بخیر . من 45 ساله هستم و موهای وسط سرم خیلی کم پشت شده. برای این قسمت کاشت مو امکان پذیره؟
پاسخ مشاور :

با درود، بلی پیوند مو برای کف سر در صورت داشتن بانک موی مناسب در سنین میانسالی امکانپذیر خواهد بود.

یاسمن کیانی
سلام. من تازه موهام رو بلوند کردم و موهای خودم مشکیه، میخوام بیام کاشت مو انجام بدم، چند وقت دیگه میتونم باز موهامو رنگ کنم؟ موهای کاشته شده مشکی میشن درسته؟
پاسخ مشاور :

با سلام، برای انجام کاشت مو نیاز است حداقل 10 روز از رنگ کردن موها گذشته باشد. پزشک متخصص برداشت مو را از کف سر انجام خواهد داد و به همین دلیل می بایست این مدت زمان از رنگ کردن موها گذشته باشد. موهای کاشته شده مطابق با رنگ موی واقعی شما رشد پیدا خواهد کرد.

ژیلا
سلام و روز بخیر. من پوست خیلی حساسی دارم ، برای پیوند مو بی حسی تزریق می کنین یا با کرم بی حس میکنین؟ و اینکه بعد از پیوند داروی آرام بخش و مسکن میدین؟
پاسخ مشاور :

با سلام، پیش از انجام کاشت مو جلساتی با پزشک متخصص انجام می شود تا اطلاعات کاملی از وضعیت شما در اختیار پزشک قرار گیرد. علاوه بر این با انجام آزمایشات پیش از انجام پیوند مو می توان از حساسیت های دارویی فرد مطلع شد تا بر اساس آن بتوان مواردی همچون بی حس کننده ها را انتخاب کرد. پس از انجام فرایند کاشت مو با تشخیص پزشک می توان از داروهای مسکن استفاده نمود.

misagh
سلام.مشاوره آنلاین کاشت به چه شماره ای باید عکس موهامو بفرستم؟
پاسخ مشاور :

با سلام، جهت انجام مشاوره آنلاین در خصوص کاشت مو می توانید با شماره های 09357370685 و 09106213785از طریق تلگرام یا واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سینا علی نیا
سلام. برای کاشت مو باید چند سالمون باشه؟ من 19 سالمه و خیلی موهام ریخته مخصوصارو شقیقه ها خالی شده
پاسخ مشاور :

با سلام، سن مناسب برای کاشت مو شظ 25 سالگی به بعد می باشد. البته در شرایط خاص می توان از 18 سالگی در صورت صلاحدید پزشک متخصص پس از انجام آزمایشات، اقدام به انجام پیوند مو نمود.

اسماعیل محمدپور
من حدود 5 سال پیش کاشت مو انجام دادم، الان بازم بعضی جاهای سرم خالی شده. 57 سالمه، میشه دوباره کاشت کنم؟
پاسخ مشاور :

با درود، انجام مجدد کاشت مو در صورت داشتن بانک موی مناسب امکان پذیر می باشد.

زهره جاسبی
با عرض سلام و خسته نباشید، من تمام قسمت موهای سرم کم پشت هستند، حتی قسمت پشت سر. و خیلی دوست دارم کاشت مو انجام دهد. آیا امکان پذیره؟
پاسخ مشاور :

با سلام، برای انجام کاشت مو، نیاز به بررسی میزان بانک موی شما و همچنین میزان سلامت آن ها می باشد. جهت مشاوره می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

کسری
سلام. کسی که سالهاست سیگاریه، برای پیوند مو کمتر بکشه نتیجه بخشه؟ چون واقعا نمیشه دو هفته کلا نکشید
پاسخ مشاور :

با سلام، به طور کلی استعمال دخانیات یکی از دلایل ریزش مو در افراد می باشد. با توجه به اینکه موها پس از انجام کاشت مو ضعیف هستند و نیازمند مراقبت های ویژه می باشند، استعمال سیگار احتمال آسیب به فولیکول مو را تا چندین برابر افزایش و احتمال ریزش موهای کاشته شده و عدم رسیدن به نتیجه دلخواه را افزایش می دهد. بنابراین عدم استعمال دخانیات طی روزهای اولیه بعد از پیوند مو، دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

صدرا پورحسنی
سلام و وقت بخیر. من نزدیک 4 هفته هست که تو کلینیک شما کاشت مو انجام دادم ولی هنوز ورم نقطه های پیوندم کاملا خوب نشده. تا چند روز دیگه ممکنه همین طور بمونه؟
پاسخ مشاور :

با سلام، میزان و مدت زمان ورم بعد از کاشت مو در افراد یکسان نمی باشد و می بایست جهت بهبودی آن کمی صبر کنید. انجام اصولی مراقبت های بعد از کاشت مو نیز جز عواملی است که سبب بهبود سریع تر ورم می شود. چنانچه تمامی موارد لازم انجام شده است می توانید با کارشناسان ما جهت بررسی بیشتر در ارتباط باشید.

کامران مولایی
سلام و خسته نباشید. من در سن 18 سالگی ریزش موی شدید گرفتم و الان که 21 سالمه قسمت زیادی از موهام عقب رفته. باید تا چه سنی صبر کنم تا بتونم کاشت مو انجام بدم؟
پاسخ مشاور :

با سلام، بهترین سن برای کاشت مو از سن 25 سالگی به بعد می باشد. بنابراین بهتر است تا سن 25 سالگی صبر نموده تا شرایط لازم برای پیوند مو فراهم گردد.

مینا ملکی
سلام.من موهای کم پشتی داشتم، پیوند مو انجام دادم و 2 سال گذشته. واقعا کارتون حرف نداره.ممنون
پاسخ مشاور :

با سلام، باعث افتخار است که توانسته ایم اعتماد شما را جلب نماییم. رضایت شما عزیزان مهم ترین هدف برای ادامه راه ما می باشد.

پویا عبدالهی
سلام. من ریزش موی ارثی دارم و 32 سالمه. آیا میتونم کاشت مو انجام بدم؟
پاسخ مشاور :

با سلام، ریزش مو به صورت ارثی شایع ترین امر ریزش و طاسی سر در بین افراد است. با توجه به سن و دلیل ریزش مو در شما، انجام کاشت مو میسر خواهد بود.

مهدی
برای ریزش مو بعد از کرونا باید کاشت انجام داد؟
پاسخ مشاور :

با سلام، چنانچه میزان ریزش تشدید پیدا کرده و رشد مجدد موها متوقف شده باشد، جهت بررسی بیشتر نیاز به انجام آزمایشاتی است تا بهترین روش بازگشت موهای از دست رفته انتخاب گردد. عموما در صورتی که به موقع متوجه ریزش شدیی و عدم رشد مجدد موها شوید می توان از روش هایی همچون مزوتراپی مو جهت تقویت و رشد دوباره موها استفاده کرد.

سیما حیایی
سلام و وقت بخیر. برای انجام کاشت مو نیاز به استراحت کامله؟ چند روز مرخصی نیاز هست؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کاشت مو به روش میکروفیت جز روش هایی است که نیاز به استراحت و دوره نقاهت طولانی نداشته و فرد پس از گذشت حدودا 4 تا 7 روز (با انجام مراقبت های بعد از کاشت مو) می تواند به امور روزانه خود بپردازد.

محمد مهدی سیدی
روی قسمت شکستگی سر هم میشه کاشت مو انجام داد؟
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام پیوند مو بر روی نواحی شکستگی همراه با بخیه نیز امکانپذیر می باشد. البته پیش از هرچیز می بایست توسط پزشک متخصص بررسی گردد.

محمد مهدی
من کاشت مو میکروفیت برای جلوی سر انجام دادم. کار پزشک و تکنسینتون عالی بود
پاسخ مشاور :

با سلام، رضایت شما باعث افنخار ماست.ممنون بابت اطمینان شما از مجموعه تهران بیوتی سنتر

مهسا تقی زاده
سلام. من ناحیه شقیقه ام خیلی خالی شده ولی شنیدم بعد از کاشت مو امکان عفونت خیلی زیاده و میترسم که این کارو انجام بدم
پاسخ مشاور :

با سلام، انجام کاشت مو در صورت انتخاب کلینیک معتبر و انجام این روش به صورت کاملا بهداشتی با هیچگونه عفونت و عارضه ای همراه نخواهد بود.

احمد
آیا خوردن سیر و پیاز قبل از کاشت مو برای تقویت اهداکننده مهمه؟
پاسخ مشاور :

خیر. تغذیه مناسب یکی از راه های تقویت مو می باشد که این موضوع در طول زمان تاثیرگذار می باشد نه در کوتاه مدت.

رامین شبان
سلام مشاوره حضوری هم دارین؟
پاسخ مشاور :

با سلام، به منظور مشاوره حضوری و تعیین وقت قبلی در زمینه کاشت مو و یا سایر روش های زیبایی می توانید با شماره های 021-88102747 یا 021-88102746 با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

آرش امیریان
سلام دوستان من با وسواس زیاد این کلینیک رو انتخاب کردم چون قسمت طاسی سرم زیاد بود کاشت دومرحله ای رو انتخاب کردم الان هفت ماهه که مرحله اول کاشتمو انجام داد و واقعا باید بگم کارشون حرف نداره تو انتخاب این کلینیک برای کاشت مو شک نکنید واقعاً تو کارشون صادق و خبره هستن قیمت مناسب وکار با کیفیت بهتون ارائه میدن پرنسل شریفی دارن که با جون ودل کار میکنن من هیچوقت باور نمیکردم موهام انقدر خوب بشه تازه هنوز تو ماه هفتمم اگه شماهم مثل من روی کار و تراکم وسواس دارید ختما اینجارو انتخاب کنید، من تا حالا پنج نفر از دوستان و اقوامم رو همینجا فرستادم چون میدونم پشیمون نمیشن، واقعا بهتون خداقوت میگم جناب عمیقی و پرسنل محترم قسمت کاشت مو تهران بیوتی سنتر
پاسخ مشاور :

با سلام ، ممنون از اعتماد شما جهت انتخاب کلینیک کاشت مو تهران بیوتی به منظور درمان طاسی سر و رفع ریزش مو.

آرش امیریان
سلام دوستان من با وسواس زیاد این کلینیک رو انتخاب کردم چون قسمت طاسی سرم زیاد بود کاشت دومرحله ای رو انتخاب کردم الان هفت ماهه که مرحله اول کاشتمو انجام داد و واقعا باید بگم کارشون حرف نداره تو انتخاب این کلینیک برای کاشت مو شک نکنید واقعاً تو کارشون صادق و خبره هستن قیمت مناسب وکار با کیفیت بهتون ارائه میدن پرنسل شریفی دارن که با جون ودل کار میکنن من هیچوقت باور نمیکردم موهام انقدر خوب بشه تازه هنوز تو ماه هفتمم اگه شماهم مثل من روی کار و تراکم وسواس دارید ختما اینجارو انتخاب کنید، من تا حالا پنج نفر از دوستان و اقوامم رو همینجا فرستادم چون میدونم پشیمون نمیشن، واقعا بهتون خداقوت میگم جناب عمیقی و پرسنل محترم قسمت کاشت مو تهران بیوتی سنتر
مهسا اقدامی
با سلام و روز بخیر خدمت شما. تا چند وقت بعد از کاشت مو ریزش طبیعی هست؟ منظور ریزش بیشتر از مقدار قبلی هستش
پاسخ مشاور :

با سلام، روند ریزش مو پس از کاشت مو امری طبیعی بوده به طوری که امکان ریزش کامل موهای کاشته شده وجود دارد و این موضوع به دلایل مختلف دارای میزان گوناگون در افراد می باشد.به طور کلی ریزش مو پس از کاشت مو تا 3 هفته بعد از انجام پیوند مو امری طبیعی می باشد.

مهناز حسن زاده
با سلام و خسته نباشید خدمت تیم تهران بیوتی. برای کاشت مو برای قسمت شقیقه سر نیاز به تراشیدن سر هست؟
پاسخ مشاور :

با سلام. برای انجام کاشت مو نیاز به بررسی و معاینه موهای متقاضی می باشد تا بر اساس نوع و محل ریزش اقدامات لازم صورت گیرد.اما به طور کلی با استفاده از کاشت مو به روش میکروفیت نیاز به تراشیدن موها در محل کاشت نمی باشد.

زهرا محبوبی
من ابروهامو تو کلینیک تهران بیوتی کاشت کردم و واقعا راضی هستم، الانم تو فکر کاشت مو برای قسمتای شقیقه هستم که کم پشت شده، میخواستم قیمتشو بدونم.
پاسخ مشاور :

با سلام.تشکر از اعتماد شما به مجموعه تهران بیوتی.ارائه خدمات با کیفیت و رضایت متقاضیان باعث افتخار ماست. انجام کاشت مو به روش میکروفیت یکی از بهترین انتخاب ها به خصوص برای خانم ها می باشد زیرا در این روش نیازی به تراشیدن مو در اطراف محل کاشت نمی باشد.جهت اطلاع از هزینه کاشت مو شما نیاز به معاینه و بررسی محل ریزش می باشد . شما می توانید جهت تعیین وقت مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محمد
سلام.مقالتون عالی بود ولی من هنوز یه سوالی دارم کسی که کمکاری تیروئید داره میتونه کاشت مو انجام بده؟
پاسخ مشاور :

سلام. نیاز بررسی توسط پزشک داره. شما میتونین همراه مدارک پزشکیتون به کلینیک تهران بیوتی سنتر مراجعه کنین تا توسط پزشک متخصص معاینه و شرایطتتون بررسی بشه.

سحر عبداللهی
سلام و روز بخیر. برای کسی که پوست به شدت خشک و شوره سر داره، کاشت مو قابل انجامه؟ مشکلی پیش نمیاره؟
پاسخ مشاور :

سلام. خیر معمولا مشکلی بوجود نمیاد. اما بهتره توسط پزشکان متخصص کلینیک تهران بیوتی سنتر معاینه بشین تا اگر اقدامی قبل از کاشت مو لازم هست بهتون اطلاع داده بشه.

حسن حسین زاده
درود من فردی هستم مثل شما درگیر پیدا کردن یه جای مناسب برای کاشت مو بودم شاید باورتون نشه 100 کلینیک کاشت مو در شیراز و تهران از طریق واتس آپ عکس ارسال کردم با قیمتهای مختلف برای کاشت بهم مشاوره دادند ولی وقتی از طریق اینستا و سایت تهران بیونتی سنتربا این کلینیک قوی آشنا شدم و در نگاه اول وقتی شعارشون رو دیدم خندم گرفت که دیوانگان کاشت مو ولی بعد از مشاوره تصمیم رو تا 40 درصد برای کاشت بود وقتی با صداقت برادران عمیقی رو دیدم و از این دو برادر عزیر مشاوره برای کاشت گرفتم متقاعد شدم موهام رو تو این کلینیک بکارم الان بعد از شش ماه کاشت موهام عالی جواب داد به لطف چند پارامتر 1-صداقت در گفتار و عمل مدیریت و کادر کلینیک 2-تیم قوی و کار بلد 3-پشتیبانی بی نهایت و پاسخگویی 24 ساعته و واقعا این کلینیک به شعارشون عمل میکنن ((دیوانگان کاشت مو))نمی دونم شاید شک کنید به مطالبم حق با شماست ولی سعی کنید برای مشاوره مراجعه کنید متوجه می شید که این مطالب حقیقت داره در آخر هم از کادر مجرب و مدیریت قوی تهران بیوتی سنتر سپاسگزارم
پاسخ مشاور :

ممنون کامنت زیبای شما.خوشحالیم که تونستیم در خدمتتون باشیم.

حسن حسین زاده
درود من فردی هستم مثل شما درگیر پیدا کردن یه جای مناسب برای کاشت مو بودم شاید باورتون نشه 100 کلینیک کاشت مو در شیراز و تهران از طریق واتس آپ عکس ارسال کردم با قیمتهای مختلف برای کاشت بهم مشاوره دادند ولی وقتی از طریق اینستا و سایت تهران بیونتی سنتربا این کلینیک قوی آشنا شدم و در نگاه اول وقتی شعارشون رو دیدم خندم گرفت که دیوانگان کاشت مو ولی بعد از مشاوره تصمیم رو تا 40 درصد برای کاشت بود وقتی با صداقت برادران عمیقی رو دیدم و از این دو برادر عزیر مشاوره برای کاشت گرفتم متقاعد شدم موهام رو تو این کلینیک بکارم الان بعد از شش ماه کاشت موهام عالی جواب داد به لطف چند پارامتر 1-صداقت در گفتار و عمل مدیریت و کادر کلینیک 2-تیم قوی و کار بلد 3-پشتیبانی بی نهایت و پاسخگویی 24 ساعته و واقعا این کلینیک به شعارشون عمل میکنن ((دیوانگان کاشت مو))نمی دونم شاید شک کنید به مطالبم حق با شماست ولی سعی کنید برای مشاوره مراجعه کنید متوجه می شید که این مطالب حقیقت داره در آخر هم از کادر مجرب و مدیریت قوی تهران بیوتی سنتر سپاسگزارم
پاسخ مشاور :

با سلام.ممنون از اعتماد و حسن نیت شما به مجموعه کاشت مو تهران بیوتی سنتر.هدف ما چیزی جز رضایت متقاضیان نبوده و همواره در تلاش برای ارائه برترین خدمات هستیم.

رضا
سلام.من سال90کاشت موانجام دادم به روشfitورویش خوبی داشت وکاملا راضی بودم اما الان چندسالی هست بعد از قسمتهای کاشته شده (یعنی نواحی که موهای طبیعی خودم بوده )شروع به ریزش کردن وهمچنین نواحی بالای سرآیاامکان کاشت مجدد مووجود دارد.هزینه اش چقدرمیشود؟
پاسخ مشاور :

با سلام. بله امکان انجام کاشت مو مجدد وجود داره. اما بستگی به وضعیت بانک موی شما هم داره. بهتره با مشاوران ما جهت بررسی در ارتباط باشید.

حمید سبزیانی
با سلام و وقت بخیر. بنده شاید یک سالی هست درگیر کاشت مو هستم و خیلی جستجو کردم از دوستان یا مجازی. اما اخر تلاشم جواب داد و خداروشکر جایی رو پیدا کردم که فوق العاده است کارهاشون و دستمریزاد دارند و اون کسی نیست جز مرکز تهران بیوتی سنتر، این افتخارو به ما دادن که بریم برای کاشت و حالشو ببریم.
محمد آبادی
هزینه ژل لب بالا و پایین چقدر است
محمد آبادی
هزینه ژل لب بالا و پایین چقدر است
پاسخ مشاور :

با سلام، محاسبه هزینه تزریق ژل شامل فاکتورهایی از جمله میزان تزریق است که پزشکان متخصص پس از جلسه مشاوره قادر به تخمین آن می باشند. جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل و یا سایر روش های زیبایی می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

کامران اکبری
سلام.. خواستم تشکر کنم از مقاله خوبتون.. فقط یک سوالی که داشتم اینه که هزینه کاشت مو رو از کجا میتونم ببینم ؟
پاسخ مشاور :

با درود، جهت براورد هزینه کاشت ابرو نیاز به بررسی میزان ریزش و شرایط ابروهای فرد می باشد. بنابراین به منظور اطلاعا از هزینه کلی این روش می توانید با همکاران ما مرکز تهران بیوتی سنتر جهت مشاوره حضوری و یا غیر حضوری در ارتباط باشید.

021-79958