کاشت مو به روش میکروفیت ، جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو به روش میکروفیت و مزایای آن

کاشت مو روش های گوناگونی دارد که یکی از روش های کاشت و ترمیم مو، کاشت مو طبیعی به روش میکروفیت است؛ جدیدترین روش کاشت مو که کاشت گرافت های مو در محل طاسی با استفاده از دستگاه ایمپلنتر صورت می گیرد. این برداشت مو بدون دخالت دست انجام می شود و کاشت پرتراکم در سایز میکرو و همچنین خط رویش کاملا طبیعی را برای متقاضی این روش در بر دارد.


کاشت مو به روش میکروفیت چیست و چگونه انجام می شود؟

از سال 2016 کاشت مو به روش MicroFIT بسیار مورد استقبال پزشکان و مراجعه کنندگان پیوند مو قرار گرفت. امروزه این روش کاشت مو طبیعی به صورت کاملا گسترده در کلینیک های کاشت مو استفاده میشود. پیوند مو به روش میکروفیت نوعی تکنیک است که هیچ شباهتی نسبت به سایر روش های پیوند مو ندارد. در پیوند مو به روش MicroFIT بعد از اینکه فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده در پشت سر گرفته شدند، با استفاده از یک میکرو موتور و یا به صورت دستی با روش میکروفیت به منطقه ای که مو ریزش داشته است منتقل می شوند.

کاشت مو به روش DHI


مهمترین ویژگی متمایز کاشت مو طبیعی به روش MicroFIT نسبت به سایر روش های پیوند مو این است که در این روش از یک ابزار پزشکی ویژه با نام Choi Implanter یا Choi Pen استفاده میشود. این وسیله ابزار ضروری ترمیم مو به روش میکروفیت است. در واقع این ابزار یک قلم است که به آن به اصطلاح قلم چوی و به کاشت مو طبیعی به روش میکروفیت، کاشت مو به روش چو نیز گفته می شود. این عمل با نام های دیگری مانند کاشت مو مستقیم و یا لئون تکنیک نیز شناخته می شود. یکی از مزیت های مهم این روش کاشت مو طبیعی این است که در این تکنیک منطقه ای که قرار است فولیکول ها از آن گرفته شود تراشیده نمی شود و با تراکم چهار برابر نسبت به سایر روش ها می توان گفت که در حال حاضر بهترین روش کاشت مو در دنیا محسوب می شود. بنابراین افرادی که این روش پیوند مو را انتخاب میکنند نگران زخم شدن پوست سر و یا باقی ماندن جای تراشیدگی نباشند.


عوارض جانبی و خطرات ناشی از کاشت مو به روش MicroFIT

هنگامی که شما پس از جستجو بسیار تصمیم میگیرید که پیوند مو به روش MicroFIT را جهت درمان ریزش مو انجام دهید باید از عوارض و خطرات این روش نیز آشنا شوید. پیوند مو به روش MicroFIT دارای مزایایی از جمله به جا نگذاشتن زخم روی سر و همچنین اطمینان بالاتر از موفقیت کاشت مو می باشد.


اما اینکه شما تنها مزایای این روش پیوند مو را مطالعه کنید کاری عاقلانه نیست؛ کار عاقلانه این است که شما در کنار دانستن مزایای این روش ، از معایب و عوارض جانبی آن نیز مطلع شوید. یکی از معایب عمده پیوند مو مستقیم این است که این روش به دلیل دقت بالا زمان بسیاری می برد؛ کاشت مو به این روش حداقل 8 ساعت طول میکشد که میتواند برای بیماران بسیار خسته کننده باشد. همچنین این روش نسبت به سایر روش های کاشت مو از هزینه بالاتری برخوردار است. خطرات و عوارض بعد از کاشت مو طبیعی به روش میکروفیت ممکن است کمی بیشتر از سایر روش های کاشت مو باشد. بنابراین بیمار باید تمامی مراقبت های اولیه ای که پزشک متخصص بیان میکند را تا حداقل 7 روز قبل از اینکه پیوند مو به روش میکروفیت انجام بدهد، رعایت کند.


پیوند مو به روش میکروفیت مناسب چه کسانی است؟

کاشت و ترمیم مو به روش میکروفیت بیش هر روش دیگر مناسب خانم هایی است که قصد کاشت و ترمیم مو دارند. در واقع این روش مطلوبترین روش برای خانم هاییست که میخواهند موهای خود را پرپشت کرده و بلند نگه دارند. از آنجا که خانم ها دوست دارند موهای خود را همیشه بلند نگه دارند و همچنین بسیاری از خانم ها ترجیح میدهند که موهای خود را رنگ کرده و یا سایر کارهای آرایشی را روی موهای خود انجام دهند.

پیوند مو به روش DHI


کاشت مو به روش MicroFIT مناسب ترین روشی است که خانم ها می توانند از آن استفاده کنند، البته این به این معنی نیست که سایر افراد نمی توانند از این روش استفاده کنند. تمامی افرادی که با مشکل تاسی و یا کم پشت شدن موی سر خود مواجه هستند می توانند از این روش جهت کاشت موهای خود استفاده کنند. کاشت و ترمیم مو به این روش مناسب تمام افرادیست که میخواهند زیبایی از دست رفته خود را بازگردانند، بخصوص خانم ها، که حساسیت بیشتری روی ظاهر مو و حفظ موهای خود دارند.


روش های کاشت مو در مرکز زیبایی تهران

تک روش (SUT ( Safer follicular Unit Transplantation) به فارسی امن ترین روش استخراج واحد فولیکولار مو:

از روش های نوین کاشت مو است که مشکلات روش قدیمی FIT را با استفاده از دستگاه میکروموتور اصلاح کرده است. در این روش برای برداشت گرافت از پشت سر از هولدرهای اتوماتیک استفاده میشود که در این حالت دیگر آسیبی به گرافت های مو در هنگام برداشت نمیرسد. در این روش معمولا 2500 الی 3500 گرافت از محل بانک مو برداشت شده و کاشته میشود. برای کاشت مو از شیوه های قبلی استفاده میگردد.


روش ترکیبیSUT :

روش کامل sut برای مراجعینی که سطح طاسی بالا دارند مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش علاوه بر برداشت با دستگاه هولدر اتومات با تکنیک جراحی پلاستیک توسط متخصص جراحی فلپی از پشت سر برداشته می شود که با توجه به تکنیک برداشت تریکوفتیک اسکارلس دیگر شاهد اسکار در پشت سر نخواهیم بود. با این ترکیب تکنیک های برداشت میتوان چیزی در حدود 5500 الی 6500 گرافت در محل طاسی کاشت انجام داد.


تک روش  میکروفیت :

جدیدترین و به روزترین تکنیک کاشت موی طبیعی در دنیا، برداشت گرافت های مو از محل بانک مو توسط میکروموتورهای اتوماتیک 400 میکرونی (میکرومتر) 400 میکرون (Micron) معادل 0.4 میلیمتر ( Militimeter ) با امکان برداشت حدود 8000 گرافت از محل بانک مو انجام می‌گردد. همچنین در مرحله کاشت مو از دستگاه ایمپلنتر استفاده میگردد که با استفاده از این دستگاه شاهد کاشت مستقیم گرافت های مو در محل طاسی بدون ایجاد برش در سطح طاسی هستیم. از این رو در این روش هیچگونه آسیبی به گرافت وارد نشده و با توجه به چند تار مویی بودن گرافت سایز ایمپلنتر از 600 میکرون تا 1800 میکرون متفاوت خواهد بود. کاشت به صورت کاملا یک دست بدون برش هایی با عمق های متفاوت و با ظرافت میکرون به دلیل سایز دستگاه ایمپلنتر خواهد بود؛ بنابراین در این روش شاهد تراکم تا 4 برابر بیشتر نسبت به سایر روش ها هستیم.


روش ترکیبی میکروفیت:

روش کامل میکروفیت برای مراجعینی که سطح طاسی بالا دارند مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش علاوه بر برداشت جداگانه و تک واحدی گرافت ها با استفاده از میکرو موتور از برش جراحی پلاستیک تریکوفتیک اسکارلس نیز برای برداشت فلپ توسط متخصص جراحی استفاده می‌گردد؛ که بدون هرگونه اسکار جراحی در محل برداشت فلپ می باشد. با این تکنیک میتوان بالغ بر 10 الی 12 هزار گرافت از محل بانک مو برداشت که کاشت موی فوق العاده پرتراکمی را شاهد خواهیم بود.


هزینه های کاشت مو به روش MicroFIT

از آنجا که این روش بسیار دقیق است به همین دلیل افراد بسیاری این روش از کاشت مو را برای درمان موهای کم پشت خود استفاده میکنند. به دلیل اینکه روش کاشت مو مستقیم با دقت بالایی انجام می شود بنابراین تیم پزشکی که این روش کاشت مو طبیعی را انجام میدهند حداقل از 6 پزشک متخصص کاشت مو تشکیل شده اند. بنابراین می توان توقع داشت که این روش به دلیل دقت بالا و استفاده از تیم پزشکی گسترده تر و به دنبال آن نتایج کارآمدتر، از هزینه بالاتری نسبت به سایر روش های کاشت مو طبیعی برخوردار باشد. همچنین در این روش از کاشت مو از ابزارها و تجهیزات مخصوصی استفاده می شود که استفاده از این تجهیزات نیز یکی از دلایل بالا بودن هزینه کاشت مو به روش MicroFIT نسبت به سایر روش های پیوند مو است. البته کاشت مو به این روش تنها کمی هزینه ی بالاتری نسبت به سایر روش های پیوند مو دارد ولی به دلیل دقت و کارایی بالا ارزش هزینه کردن را دارد.


دوران نقاهت و بهبودی کاشت مو به روش میکروفیت

کاشت و ترمیم مو به روش میکروفیت پس از جراحی شروع به بهبود یافتن میکند؛ معمولا پس از 4 تا 7 روز بعد از جراحی و ترمیم مو به روش MicroFIT بیمار بهبودی کامل را به دست می آورد. بنابراین دوره نقاهت این روش حداقل یک هفته طول میکشد. معمولا پس از 6 ماه علائم رشد موهای جدید ظاهر شده و پس از 10 ماه بیمار حداکثر نتیجه کاشت مو به این روش را مشاهده میکند. این علائمی است که شما مشاهده خواهید کرد؛ اما در واقع رشد فولیکول های مو حدود 3 ماه بعد از انجام عمل کاشت مو شروع میشود.

کاشت مو DHI


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

captcha

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha
gul Mohammad Hakimi
السلام عليكم جوربخير برادر من از افغانستان هستم من ميخواهم موى سرم را گاشت كنم فيس چند است وهم من مريضى عرق كف دست پا دارم اين را توضيح بدهيد ميشه
پاسخ مشاور :

با سلام ، جهت مشاوره و بررسی مشکلات شما جهت انجام کاشت مو و یا سایر روش ها می توانید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ، با مجموعه تهران بیوتی سنتر در ارتباط باشید.

سیاوش محققیان
با درود ایا اگر بانک مو. خوب نباشد از این روش میتوان استفاده کرد
نادر عطایی
خواستم هزینه کاشت مو DHI بدونم چقدر است
پاسخ مشاور :

با سلام، هزینه کاشت مو با هر روشی به فاکتورهای مختلفی از جمله میزان ریزش، نوع و جنس مو، تعداد گرافت و... بستگی دارد که پیش از انجام کاشت می بایست توسط پزشک متخصص بررسی و تعیین شود.

نادر عطایی
خواستم هزینه کاشت مو DHI بدونم چقدر است
پاسخ مشاور :

با سلام خدمت شما ، جهت اطلاع از هزینه کاشت مو به روش DHI و یا سایر روش ها نیاز به بررسی و معاینه موهای شما توسط پزشک متخصص می باشد.جهت مشاوره رایگان و یا تعیین وقت قبلی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهناز
ببخشید هزینه ی کاشت مو چقدر میشه من رفتم کیان کاشت قیمتو بالا گفت همش میگفت با دستگاه میکاریم شما هم با دستگاه میکارید لیست قیمت ندارید
پاسخ مشاور :

با سلام ، ملاک های مختلفی برای تعیین هزینه کاشت مو وجود دارد که از جمله آن ها می توان به تکنیک کاشت مو ، میزان ریزش مو فرد و نیاز به کاشت و... اشاره کرد.بنابراین جهت تعیین هزینه کاشت مو می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تهران بیوتی در ارتباط باشید.

علی کریمی
ممنون بابت مطالب مفیدتون درخصوص کاشت مو به روش DHI .
علی رزاقی
سلام من علی هستم و برای کاشت مو می خواهم با شما صبحت کنم ممنون از شما
پاسخ مشاور :

با سلام، جهت مشاوره در خصوص کاشت مو می توانید با کارشناسان ما جهت تعیین وقت قبلی و یا مشاوره رایگان در ارتباط باشید.

علی رزاقی
سلام من علی هستم و برای کاشت مو می خواهم با شما صبحت کنم ممنون از شما
پاسخ مشاور :

با سلام ، جهت مشاوره رایگان در خصوص کاشت مو و یا تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های 021-88102747 یا 021-88102746 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.